تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۱:۰۱ کد مطلب 102283

حق پرسپولیس در داوری ها خورده شده

گلزن دهه ۷۰ پرسپولیس معتقد است تیمی که از ته جدول به صدر می رسد لیاقت قهرمانی را دارد.

به پزارش میدان۷۲،  ادموند بزیک در مورد شرایط تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: «من قبل از بازی با نفت گفته بودم که پرسپولیس سه فینال تا قهرمانی در پیش دارد و از این سه فینال دو فینال دیگر باقی مانده است که خیلی حساس است و باید در این دو بازی امتیازات لازم را بگیرد تا بتواند قهرمان شود. پیش از این قهرمانی دست خود پرسپولیس بود اما الان بستگی به تیم های دیگر هم دارد و باید دید که در پایان چه اتفاقی خواهد افتاد.»

مهاجم اسبق سرخ پوشان درباره شکست تیمش مقابل نفت تهران افزود: «من یک نیمه از بازی را تماشا کردم و فهمیدم که نفت برای موفقیت ضد حمله می زد و توپ و میدان دست پرسپولیس بود، نفت روی دو ضد حمله به گل رسید.»

بزیک درباره اشتباهات داوری که در این فصل خیلی به ضرر سرخ ها رقم خورده است عنوان کرد: «یک موقعی است داور اشتباهی می کند و می گویند همه اشتباه می کنند اما وقتی اشتباهات زیاد می شود یه مقدار جو متشنج می شود. من فکر می کنم حق پرسپولیس در این بازی ها خورده شده است و اگر از داوری ها متضرر نمی شد الان با اختلاف صدرنشین بود.»

مهاجم گلزن سال های دور پرسپولیس درباره احتمال قهرمانی تیمش در لیگ پانزدهم تصریح کرد: «من دو هفته قبل به برنامه فوتبال برتر رفته بودم و آنجا گفتم پرسپولیس از نظر من همین الان هم قهرمان است با اینکه در جدول چیز دیگری را می بینیم. وقتی تیمی پتانسیلی بالا دارد و می تواند از ته جدول صدر نشین شود و تا این اندازه پیشرفت کند از نظر من قهرمان است.»

وی در پایان افزود: «پرسپولیس دیرتر از تیم های دیگر استارت زد اما در حال حاضر پرسپولیس قهرمان است و اگر هم قهرمان نشود چیزی از ارزش های آن کم نخواهد شد. فکر می کنم هنوز هم به اندازه دو تیم دیگر شان قهرمانی دارد و نباید ناامید شود و باید تا پایان مسابقات بجنگد.»

منبع : جام نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: