تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۱:۰۳ کد مطلب 102302

مصباحي مقدم:

گزارش نهایی کمیسیون تلفیق برنامه ششم به رئیس مجلس تقدیم شد

رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه کشور، با بیان اینکه گزارش نهایی این کمیسیون شب گذشته به رییس مجلس تقدیم شده است، گفت:برنامه ششم توسعه کشور هفته پایانی اردیبهشت ماه در صحن علنی بررسی می شود.

به گزارش میدان۷۲، رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه کشور، با بیان اینکه گزارش نهایی این کمیسیون شب گذشته به رییس مجلس تقدیم شده است، گفت:برنامه ششم توسعه کشور هفته پایانی اردیبهشت ماه در صحن علنی بررسی می شود.

 

غلامرضا مصباحی مقدم با بیان اینکه بررسی برنامه ششم توسعه در کمیسیون تلفیق پایان یافته است، گفت:گزارش کمیسیون به اداره قوانین ارسال شده و یک نسخه آن شب گذشته تقدیم دکتر لاریجانی شده است.

 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، افزود:برنامه ششم برای ارائه پیشنهادهای نمایندگان از صبح امروز در اختیار آنها قرار گرفته است تا ظرف مدت ۱۰ روز پیشنهادهای خود را در این رابطه ارسال کنند.

 

رییس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه کشور، با بیان اینکه برنامه ششم هفته پایانی اردیبهشت ماه در صحن علنی بررسی می شود، تصریح کرد:بررسی برنامه ششم همانند بودجه در دو نوبت در تمامی روزهای کاری انجام می شود و امید است ان شاء الله در مجلس نهم به نتیجه برسد.

منبع : جام نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: