تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۱:۰۴ کد مطلب 102306

واکنش عضو هیئت رئیسه مجلس به دستمزد ماهانه ۱۵۰ میلیونی اش/ ۶۰ میلیون دریافت کردم

در روزهای منتهی به انتخابات که تنور تخریب و تخطئه از سوی برخی نامزدها و هوادارن آن ها گرم شده بود، فیشی حقوقی منتسب به علیرضا منادی سفیدان از اعضای هیئت رئیسه مجلس  در فضای مجازی منتشر شد؛ در فیش حقوقی مزبور دریافتی های کلان ماهانه قید شده بود که به گفته وی به هیچ […]

در روزهای منتهی به انتخابات که تنور تخریب و تخطئه از سوی برخی نامزدها و هوادارن آن ها گرم شده بود، فیشی حقوقی منتسب به علیرضا منادی سفیدان از اعضای هیئت رئیسه مجلس  در فضای مجازی منتشر شد؛ در فیش حقوقی مزبور دریافتی های کلان ماهانه قید شده بود که به گفته وی به هیچ وجه با واقعیت منطبق نبود و تاثیر زیادی در کاهش آرای وی داشت.

 

واکنش عضو هیئت رئیسه مجلس به دستمزد ماهانه 150 میلیونی اش/ 60 میلیون دریافت کردم

در این فیش کذایی و جعلی دریافتی ماهانه منادی سفیدان حدود ۱۵۰ میلیون تومان قید شده بود. که وی در مصاحبه با خبرنگار میزان چنین رقمی را قویا تکذیب کرد و انتشار آن را یک بداخلاقی سیاسی دانست که مع الاسف در ایام رقابت های انتخاباتی فزونی می یابد.
انتشار فیش حقوقی جعلی بداخلاقی بود
واکنش عضو هیئت رئیسه مجلس به دستمزد ماهانه 150 میلیونی اش/ 60 میلیون دریافت کردمعلیرضا منادی نماینده مردم آذرشهر و اسکو و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسیخبرگزاری میزان، درباره انتشار تصویر فیش حقوقی منتسب به وی در شبکه های اجتماعی که مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان را نشان می دهد و در مدت اخیر حاشیه های زیادی را ایجاد کرده، گفت: این فیش حقوقی در شب قبل از آغاز رای گیری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی منتشر شده و بداخلاقی و بدعت ناروایی بوده است.

وی با بیان اینکه اصولا چنین رقمی از دستمزد برای هیچ فردی در جمهوری اسلامی ایران وجود ندارد عنوان کرد: تمام حقوقی که من به عنوان نماینده تام‌الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استان آذربایجان شرقی گرفته ام تا ریال آخرش را به دانشجویان بی بضاعت دادم و نامه و سند آن هم موجود است.

منادی ادامه داد: حقوق من در بیش از دو سال مسئولیتم در دانشگاه آزاد که اگر اشتباه نکنم ۶۰ میلیون تومان یا کمی بیشتر از آن می شد را یکجا به حساب قرض الحسنه دانشجویی دادم.

این عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه این شیطنت هم اکنون در قوه قضائیه و همچنین توسط پلیس فتا در حال پیگیری است گفت: حتی بانک ملی نیز آن فیش جعلی و دروغ منتسب به من را تکذیب کرده است.

وی در پایان با بیان اینکه جعل این فیش حقوقی تاثیر زیادی در شب قبل از مرحله دوم انتخابات داشت و خیلی ها آن را باور کردند یادآور شد: من از مجلس حقوق نمی گیرم بلکه تنها در آمد من از تدریس در دانشگاه تهران است.

منبع : میزان

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: