تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۶:۰۳ کد مطلب 102344

ماجرای حمله به مدرسه و ضرب‌وشتم دبیر زن

اولیای یک دانش‌آموز در شهر اهواز با حمله به مدرسه‌ای دخترانه اقدام به ضرب و شتم معلم کردند، آموزش‌وپرورش استان خوزستان جزییاتی از این ماجرا اعلام کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، صبح امروز خبری مبنی بر حمله اولیای مرد یک دانش‌آموز به مدرسه‌ای دخترانه در اهواز و ضرب و شتم معلم […]

اولیای یک دانش‌آموز در شهر اهواز با حمله به مدرسه‌ای دخترانه اقدام به ضرب و شتم معلم کردند، آموزش‌وپرورش استان خوزستان جزییاتی از این ماجرا اعلام کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، صبح امروز خبری مبنی بر حمله اولیای مرد یک دانش‌آموز به مدرسه‌ای دخترانه در اهواز و ضرب و شتم معلم منتشر شد.

برای پیگیری جزییات بیشتر این ماجرا با آموزش و پرورش استان خوزستان تماس گرفتیم.

بیژن ایروانی رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان خوزستان درخصوص حادثه رخ‌داده در یکی از مدارس دخترانه اهواز می‌گوید: چند روز گذشته در یکی از مدارس دخترانه شهر اهواز بین دبیر ورزش و یکی از دانش‌آموزان اختلافی پیش آمد.

وی در پاسخ به این پرسش که اختلاف پیش آمده چه بود؟‌ آیا معلم اقدام به ضرب و شتم دانش‌آموز کرده است؟ گفت: اینگونه نیست. این اختلاف و مشکلات بین معلم و دانش‌آموز بسیار رخ می‌دهد اما پس از این ماجرا، خانواده دانش‌آموز (مادر و خاله) به مدرسه مراجعه کرده و اقدام به ضرب و شتم و خفه کردن معلم می‌کنند.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان خوزستان در پاسخ به این پرسش «در خبرها آمده که اولیای مرد اقدام به ضرب  و شتم معلم کرده‌اند» عنوان کرد:‌ پدر دانش‌آموز نیز به مدرسه آمده بود اما مادر او اقدام به ضرب و شتم معلم کرده است.

وی در پاسخ به این پرسش «مقنعه معلم نیز از سر او کشیده شده یعنی کشف حجابی نیز صورت گرفته است؟» ادامه داد:‌ آنگونه که معلم به رئیس آموزش و پرورش ناحیه ۴ اهواز گفته، این اتفاق رخ نداده است اما برخی از همکاران او می‌گویند که علاوه بر کتک زدن معلم، مقنعه و حجاب او را نیز کشیده‌اند.

ایروانی با اشاره به اینکه هم‌اکنون این موضوع دارای اهمیت است که چگونه خانواده یک دانش‌‌‌‌آموز می‌تواند به مدرسه حمله کرده و معلم را مورد ضرب و شتم قرار دهد، گفت: پرونده قضایی در این رابطه تشکیل شده است و اولیای دانش‌آموز بازداشت شدند اما به دلیل آنکه زن بودند قاضی با قرار وثیقه حکم آزادی آنها را صادر کرده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد:‌ حال معلم مساعد بوده و هم‌اکنون در مدرسه حاضر است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: