تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۱ کد مطلب 102361

سخنگوی‌وزارت‌کشور: موضوع مینو خالقی به هیچ وجه سیاسی نیست

حسینعلی امیری گفت: موضوع منتخب سوم اصفهان به هیچ وجه سیاسی نیست. به گزارش مشرق، حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور، با اشاره به اعتراضات داوطلبان در مرحله دوم انتخابات مجلس اظهار داشت: معمولا پس از هر انتخاباتی افرادی که رأی نمی‌آورند اعتراض می‌کنند و ما هم مطابق قوانین به این اعتراضات رسیدگی می‌کنیم. وی افزود: در […]

حسینعلی امیری گفت: موضوع منتخب سوم اصفهان به هیچ وجه سیاسی نیست.

به گزارش مشرق، حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور، با اشاره به اعتراضات داوطلبان در مرحله دوم انتخابات مجلس اظهار داشت: معمولا پس از هر انتخاباتی افرادی که رأی نمی‌آورند اعتراض می‌کنند و ما هم مطابق قوانین به این اعتراضات رسیدگی می‌کنیم.
 
وی افزود: در حال حاضر مشخصا ۳ مورد اعتراض به وزارت کشور اعلام شده و یکی از این موارد از شهر تبریز بوده است.
 
سخنگوی وزارت کشور در ادامه با اشاره به همکاری‌های ارگان‌های مختلف برای برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس اظهار داشت: انتخابات با همکاری وزارت کشور، شورای نگهبان و هیئت‌های نظارت استان‌ها با کمال همکاری برگزار شد و از رسانه ملی هم بابت خبررسانی به موقع انتخابات تشکر می‌کنیم.
 
امیری همچنین در مورد سخنان اخیر رئیس جمهور مبنی بر اینکه تعداد منتخبین زن در مجلس دهم ۱۸ نفر است و اینکه خانم خالقی را نیز جزء منتخبین دانسته است، اظهار داشت: دراین مورد باید از رئیس جمهور سوال کرد اما تاکنون اتفاق جدیدی که باعث تغییر نظر شورای نگهبان شود، صورت نگرفته، ما دراین مورد مرتبا با این شورا جلسه داریم.
 
وی در پایان تصریح کرد: البته از دبیر و اعضای شورای نگهبان تشکر می‌کنیم و باید گفت که موضوع منتخب سوم اصفهان به هیچ وجه سیاسی نیست.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: