تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۷:۱۴ کد مطلب 102407

برگزاری نشست مشترک اصولگرایان و مستقلین مجلس‌دهم

دبیر کمیته ۷ نفره اصولگرایان از برگزاری نشست فراکسیون فراگیر با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و دبیرکل جامعه روحانیت مبارز خبر داد. به گزارش مشرق، احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و دبیر کمیته ۷ نفره اصولگرایان، از برگزاری نشست فراکسیون فراگیر در ساعت ۱۵ شنبه هفته آینده خبر داد. منتخب […]

دبیر کمیته ۷ نفره اصولگرایان از برگزاری نشست فراکسیون فراگیر با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و دبیرکل جامعه روحانیت مبارز خبر داد.

به گزارش مشرق، احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و دبیر کمیته ۷ نفره اصولگرایان، از برگزاری نشست فراکسیون فراگیر در ساعت ۱۵ شنبه هفته آینده خبر داد.

منتخب مردم قم در مجلس دهم با اشاره به اینکه از منتخبان اصولگرا و مستقل برای حضور در این نشست دعوت به عمل آمده است، گفت: از تمامی مدافعان ارزش‌های انقلاب و وفاداران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین حامیان ولایت فقیه برای حضور در این نشست دعوت به عمل آمده است.

امیرآبادی، علی لاریجانی و آیت‌الله محمدعلی موحدکرمانی را سخنرانان این نشست نام برد و خاطرنشان کرد: در این نشست از منتخبان نظرخواهی به عمل خواهد آمد و پس از دریافت نظرها درباره نحوه فعالیت فراکسیون و همچنین اسم آن تصمیم‌گیری خواهد شد.

وی مجلس قدیم را مکان برگزاری این نشست عنوان کرد و افزود: تمامی وفاداران به انقلاب و ولایت فقیه می‌توانند در این نشست حضور پیدا کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: