تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۷:۵۶ کد مطلب 102438

گسترش؛ بازی مرگ و زندگی پرسپولیس

بازیکن و مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که دیدار مقابل گسترش فولاد نقش مهمی در قهرمانی این تیم خواهد داشت. به گزارش مشرق، جواد منافی درمورد شرایط پرسپولیس بعد از باخت به نفت تهران و شانس این تیم برای قهرمانی گفت: در فوتبال همیشه اتفاقات غیرقابل‌پیش‌بینی هم رخ می‌دهد. شاید خیلی‌ها تصور نمی‌کردند […]

بازیکن و مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که دیدار مقابل گسترش فولاد نقش مهمی در قهرمانی این تیم خواهد داشت.

به گزارش مشرق، جواد منافی درمورد شرایط پرسپولیس بعد از باخت به نفت تهران و شانس این تیم برای قهرمانی گفت: در فوتبال همیشه اتفاقات غیرقابل‌پیش‌بینی هم رخ می‌دهد. شاید خیلی‌ها تصور نمی‌کردند پرسپولیس در اهواز سه امتیاز کامل را بگیرد، ولی این اتفاق رخ داد. خیلی‌ها تصور نمی‌کردند این تیم به نفت تهران ببازد، ولی متأسفانه این اتفاق افتاد. پرسپولیس در چند هفته بازی‌های سنگینی انجام داد و انتظار می‌رفت که مقابل نفت دچار مشکل شود.

وی در ادامه افزود: اشتباهات فردی در بازی با نفت تهران به ضرر پرسپولیس تمام شد، ولی هنوز این تیم شانس قهرمانی دارد. بازی با گسترش فولاد برای پرسپولیس بازی مرگ و زندگی محسوب می‌شود و اگر این تیم سه امتیاز را بگیرد، قطعاً شرایط بهتری برای قهرمانی پیدا خواهد کرد.

مدافع – هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به دیدار حساس استقلال – تراکتورسازی عنوان کرد: همه بازی‌ها سخت است و هر سه مدعی قهرمانی بازی‌های سختی درپیش دارند. تراکتورسازی هم دنبال کسب سهمیه آسیاست و می‌خواهد جلوی استقلال را در ورزشگاه آزادی بگیرد. هر تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید در این هفته برنده از زمین بیرون بیاید. من امیدوارم درنهایت پرسپولیس به قهرمانی برسد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: