تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۹:۲۳ کد مطلب 102474

عضو شورای شهر زرند بازداشت شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند استان کرمان از دستگیری یکی از اعضای شورای اسلامی شهر به اتهام اختلاس و مداخله در معاملات دولتی خبر داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، سید مهدی قویدل افزود: براساس گزارش سازمان بازرسی کل کشور و استان کرمان و تحقیقات انجام شده، آقای “ر.ه” عضو شورای شهر شهرستان زرند به […]

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند استان کرمان از دستگیری یکی از اعضای شورای اسلامی شهر به اتهام اختلاس و مداخله در معاملات دولتی خبر داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، سید مهدی قویدل افزود: براساس گزارش سازمان بازرسی کل کشور و استان کرمان و تحقیقات انجام شده، آقای “ر.ه” عضو شورای شهر شهرستان زرند به اتهام اختلاس و مداخله در معاملات دولتی با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است.

وی بیان کرد: یکی از پرسنل شهرداری زرند نیز در این رابطه به اتهام اختلاس، خیانت در امانت و مداخله در معاملات دولتی به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان زرند احضار شده است.

دادستان زرند افزود: پرونده در شعبه بازپرسی این دادسرا در حال رسیدگی و در مرحله تکمیل تحقیقات است.

وی همچنین گفت: درگیری دو تبعه چینی در کارخانه فولاد شهرستان زرند منجر به قتل کارگر ۶۰ ساله چینی شد.

قویدل اظهار کرد: شامگاه گذشته (سه شنبه) دو نفر از کارگران تبعه چین در محل کمپ اسکان اتباع چینی در شرکت فولاد زرند بر اثر نزاع فردی و علل نامعلوم با یکدیگر درگیر می شوند.

وی گفت: قاتل که فردی ۴۶ ساله و تبعه چین است با ضربات چاقو اقدام به قتل هموطن خود کرده است.

دادستان زرند افزود: پرونده به طور ویژه در شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان زرند در حال رسیدگی است.

وی تصریح کرد: اطلاعات تکمیلی درباره این پرونده ها متعاقبا از طریق روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع:ایرنا

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: