تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۹:۱۸ کد مطلب 102477

ناگفته‌هایی از مرگ مجری صدا و سیما

باورش سخت است اما شاید آرزوی همه هنرمندان گمنام همچون احمد قائمی هنرمند این باشد که در سر صحنه اجرا جان خود را تسلیم حق کنند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ ، احمد قائمی‌مقدم که تازه تولد ۴۱ سالگی خود را پشت سر گذاشته بود هنگام اجرای برنامه روز کارگر در چناران بدون هیچ پیشینه بیماری […]

باورش سخت است اما شاید آرزوی همه هنرمندان گمنام همچون احمد قائمی هنرمند این باشد که در سر صحنه اجرا جان خود را تسلیم حق کنند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ ، احمد قائمی‌مقدم که تازه تولد ۴۱ سالگی خود را پشت سر گذاشته بود هنگام اجرای برنامه روز کارگر در چناران بدون هیچ پیشینه بیماری سکته قلبی کرد.

همسر این هنرمند مرحوم، که هنوز در بهت این ماجراست در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در مشهد، گفت: شغل اصلی احمد در شرکت سوله‌سازی است که خوشبختانه دارای بیمه هم بود اما بیش از ۸ سال است که مراسم‌ و جشن‌های شهرداری چناران، گلبهار و در برخی مواقع برنامه‌های شهرداری مشهد را اجرا می‌کرد.

اقدس خوشرو با بیان اینکه وی آدمی شاد بود، تصریح کرد: اکثر جشن‌های ماه رجب و شعبان و جشن‌های مهد کودک توسط احمد اجرا می‌شد.

وی با بیان اینکه حال وی در روز مذکور بسیار عالی بوده است، افزود: پس از نماز صبح دوش گرفت و ساعت ۶ از خانه بیرون رفت تا از انبار، وسایل خود را تحویل بگیرد و در ساعت ۱۱ به جشن برود.

همسر مرحوم قائمی‌مقدم گفت: حوالی ساعت ۱۴ به ما خبر دادند که احمد حال خوبی ندارد و او را به بیمارستان ثامن‌الائمه برده‌اند و وقتی من رسیدم در تلاش و تکاپو بودند اما بعداً مشخص شد ۳۰ دقیقه قبل از رسیدن به بیمارستان تمام کرده بود.

خوشرو افزود: احمد فقط بعضی مواقع فشارش بالا می‌رفت ولی علت اصلی فوتش خونریزی مغزی و سکته قلبی بود.

وی با انتقاد از مسئولان برای بی‌توجهی به این هنرمند کشورمان گفت: اجرای وی با وجود اینکه بسیار خوب بود مورد توجه مسئولان قرار نمی‌گرفت.

همسر مرحوم قائمی‌مقدم با نگرانی نسبت به آینده خود و فرزندانش تصریح کرد: منزلی کوچک را پدرشوهرم به ما داده است اما من شاغل نیستم و نمی‌دانم در آینده چطور خرج فرزندانم را تأمین کنم.

وی از اینکه مسئولین به مراسم احمد آمده‌اند تشکر کرد و از آن‌ها خواست در صورت امکان پیگیر بحث بیمه شوهرش شوند تا در تأمین مخارج کمک کرده باشند.

پسر ۱۱ ساله و دختر ۱۷ ساله احمد قائمی هنوز فوت پدر را باور نکرده‌اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: