تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۹:۳۹ کد مطلب 102491

واکنش کفاشیان به انتقادات از پیراهن جدید تیم ملی

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: نمونه‌های مختلفی را دریافت کرده و سوالات زیادی را انجام دادیم تا بهترین پیشنهاد را به دست آوریم. به گزارش مشرق، علی کفاشیان در حاشیه مراسم رونمایی از پیراهن‌های جدید تیم ملی ایران در مورد دلیل انتخاب برند جیووا به عنوان برند جدید پیراهن‌های تیم ملی فوتبال ایران گفت:ما حدود ۶ […]

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: نمونه‌های مختلفی را دریافت کرده و سوالات زیادی را انجام دادیم تا بهترین پیشنهاد را به دست آوریم.

به گزارش مشرق، علی کفاشیان در حاشیه مراسم رونمایی از پیراهن‌های جدید تیم ملی ایران در مورد دلیل انتخاب برند جیووا به عنوان برند جدید پیراهن‌های تیم ملی فوتبال ایران گفت:ما حدود ۶ ماه با برندها و کارگزاران مختلف در این زمینه صحبت و مذاکره کردیم. نمونه‌های مختلفی را دریافت کرده و سوالات زیادی را انجام دادیم تا بهترین پیشنهاد را به دست آوریم. پیشنهادهای مختلفی به کمیته بازاریابی در این مورد داده شد که در نهایت استفاده از برند جیووا در این کمیته مطرح و تصویب شد.

وی اضافه کرد: جیووا، برندی معتبر بوده و با کشورهای مختلف کار می‌کند. اگرچه این برند در حد برندهای خیلی مطرح دنیا نیست اما نباید فراموش کنیم که برندهای مطرح به دلیل وابستگی که به استکبار جهانی دارند پا جلو نگذاشتند. ما با مسئولان شرکت جیووا شرط گذاشتیم که اگر کیفیت لباس‌هایشان پایین باشد آنها را دریافت نکرده و حتی بتوانیم قرارداد را فسخ کنیم.

کفاشیان در پاسخ به این پرسش که تکلیف برند قبلی که با تیم‌های ملی کار می‌کرد چه می‌شود، تصریح کرد: از زحماتی که برند قبلی کشید بسیار تشکر کردیم اما باید بگویم شرایطی که برند جدید گذاشته از برند قبلی بهتر است. آنها هم پول پیش داده و هم جنس‌هایشان را با مبلغ بسیار پایین در اختیار ما قرار می‌دهند.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا کادرفنی از این لباس‌ها رضایت دارد، گفت: اینها بهترین جنس‌های موجود برای مسابقات مختلف است و اگر غیر از این باشد ما جنس‌ها را برگشت خواهیم داد ضمن اینکه فراموش نکنید کادرفنی فقط جنس خوب می‌خواهد و به نام برند توجه چندانی ندارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: