تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۹:۴۹ کد مطلب 102498

تصمیم‌گیری برای حج‌تمتع در شورای‌عالی امنیت‌ملی

حسین نوش‌آبادی گفت: ما خطوط خودمان را اعلام کرده‌ایم ولی تا به امروز جوابی از عربستان دریافت نکردیم. به گزارش مشرق،  حسین نوش‌آبادی سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون حقوقی امور مجلس و استان‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با ورود کتاب‌هایی که برخی از کشورهای اسلامی […]

حسین نوش‌آبادی گفت: ما خطوط خودمان را اعلام کرده‌ایم ولی تا به امروز جوابی از عربستان دریافت نکردیم.

به گزارش مشرق،  حسین نوش‌آبادی سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون حقوقی امور مجلس و استان‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با ورود کتاب‌هایی که برخی از کشورهای اسلامی برای ترویج افکار تکفیری و تضادهای قومی منتشر کرده‌اند و تصمیم به ارائه آن‌ها در نمایشگاه داشتند، جلوگیری کرده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به این سوال که ایران در زمینه برنامه‌ریزی برای حج در چه مرحله‌ای قرار دارد گفت: تصمیم‌گیری برای حج تمتع در اختیار شورای عالی حج و شورای عالی امنیت ملی است و تخطی‌های سعودی‌ها باعث تاخیر در این تصمیم‌گیری شده است. ما همچنان تلاش می‌کنیم و خطوط خودمان را اعلام کرده‌ایم ولی تا به امروز جوابی از عربستان دریافت نکردیم.

سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: خطوطی که ما برای عربستانی‌ها تعیین کرده و آن‌ها را اعلام کردیم، با محوریت صدور ویزا در داخل کشور و رعایت شئونات ایرانیان و زمان‌بندی مناسب برای انعقاد قراردادها تدوین شده‌‌اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: