تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۲۰:۰۲ کد مطلب 102502

دریادار عباسی: هر جا لازم باشد، رزمایش برگزار می‌کنیم

جانشین فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش در هر مکان و زمانی که ایجاب کند رزمایشات خود را انجام خواهد داد، گفت: آمادگی و ارتقاء توان رزمی در دریا بدون رزمایش‌های بزرگ تخصصی میسر نخواهد شد. به گزارش مشرق، دریادار دوم رضا عباسی جانشین فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی […]

جانشین فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش در هر مکان و زمانی که ایجاب کند رزمایشات خود را انجام خواهد داد، گفت: آمادگی و ارتقاء توان رزمی در دریا بدون رزمایش‌های بزرگ تخصصی میسر نخواهد شد.

دریادار عباسی: هر جا لازم باشد، رزمایش برگزار می‌کنیمبه گزارش مشرق، دریادار دوم رضا عباسی جانشین فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش در سخنانی اظهار داشت: آنچه که مهم است بحث اندیشه‌ها و تفکر است، اندیشه و تفکر سلسله‌ مراتب فرماندهی و نیروهای نظامی ما، ایجاد بازدارندگی، حراست و صیانت از دریای سرزمینی و حضور در دریاهای دوردست و بین‌المللی برای صیانت از منابع و منافع کشور ایران است ولی آنچه در تفکر و اندیشه آمریکایی‌ها حکم‌فرما است حضور در دریاهای خارج از آب‌های سرزمینی برای کشورگشایی و زورگویی است.

وی در ادامه گفت: نیروی دریایی ارتش در کنار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، آنچه در خلیج‌فارس و دریای عمان و دریاهای دوردست دنبال می‌کنند، حفاظت و حراست از منابع و منافع کشور است و آنچه مسلم است آمادگی و ارتقاء توان رزمی در دریا بدون تمرینات و رزمایش‌های بزرگ تخصصی و عمومی میسر نخواهد شد.

جانشین فرمانده یکم نداجا در ادامه خاطرنشان کرد: نیروی دریایی آمریکا در خلیج‌فارس و دریای عمان به‌ غیر از ایجاد ناامنی و گسترش تروریسم و جاسوسی و ایران هراسی چیز دیگری را دنبال نمی‌کند ولی حضور نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آب‌های آزاد و پهنه دریاها برای ایجاد فضای بازدارندگی در آب‌های سرزمینی است.

دریادار دوم عباسی در پایان گفت: ما با تمام قوا و با تمام توان در هر لحظه و در هر مکانی که ایجاب کند برای ارتقاء توان رزمی و آمادگی نیروهای رزمی خود در عرصه‌های سطحی، زیرسطحی، پروازی و… اجرای تمرینات و رزمایش‌های بزرگ را ضروری می‌دانیم و آماده هستیم طبق فرامین و دستور فرماندهی معظم کل قوا و سلسله‌مراتب در پهنه‌ی آب‌های سرزمینی و دریاهای دوردست به انجام‌ وظیفه بپردازیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: