تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۲۰:۳۹ کد مطلب 102517

جزئیات ثبت‌نام پانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از آغاز ثبت نام دوره پانزدهم عتبات دانشگاهیان ویژه تابستان از ماه مبارک رمضان با تسهیلات وام یک میلیون تومانی خبر داد. به گزارش مشرق به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی لبیک، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدرضا فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: چهاردهمین دوره اعزام دانشگاهیان سراسر کشور […]

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از آغاز ثبت نام دوره پانزدهم عتبات دانشگاهیان ویژه تابستان از ماه مبارک رمضان با تسهیلات وام یک میلیون تومانی خبر داد.

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی لبیک، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدرضا فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: چهاردهمین دوره اعزام دانشگاهیان سراسر کشور به عتبات عالیات از ۵ بهمن ماه ۹۴ آغاز شد و تا پایان فروردین ماه ۹۵ ادامه داشت و در این مدت بیش از ۱۱ هزار دانشگاهی از سراسر کشور به عتبات عالیات اعزام شدند.

وی افزود: ثبت نام دوره پانزدهم عتبات دانشگاهیان از ماه مبارک رمضان آغاز خواهد شد و دانشگاهیانی که در قرعه کشی انتخاب شوند، تابستان سال جاری راهی عتبات عالیات خواهند شد.

فقیهی در خصوص اعطای وام به زائرین دانشگاهی عتبات گفت: تسهیلات یک میلیون تومانی قرض‌الحسنه توسط بانک ملت در اختیار زائرین دانشگاهی قرار می گیرد. بعد از قرعه کشی و نهایی کردن ثبت نام، اطلاعات زائرین به بانک ملت ارسال می‌شود و زائرین با یک ضامن معتبر می‌توانند از یکی از شعب بانک ملت در سراسر کشور وام را اخذ کنند.

وی در پایان گفت: برنامه‌های ویژه در نجف اشرف شامل روایت گری نجف شناسی در محل صافی صفا، بازدید از کتابخانه شهید آیت الله حکیم و کتابخانه علامه امینی، حضور در بیت حضرت امام(ره)،زیارت مزار حر و برگزاری همایش های ویژه دانشگاهیان در کربلا با همکاری بعثه مقام معظم رهبری از جمله برنامه های عتبات دانشگاهیان به شمار می‌آید.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: