تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۲۰:۵۴ کد مطلب 102534

قابلیت حذف تبلیغات به‌مرورگر اپرا آمد +دانلود

برای حذف تبلیغات مزاحم اینترنتی معمولاً از افزونه‌ها استفاده می‌کنیم اما اپرا به‌تازگی نسخه ۳۷ مرورگر خود را برای دسکتاپ و موبایل با قابلیت حذف تبلیغات و اشغال کمتر حافظه رم منتشر کرده است.   به گزارش مشرق، قابلیت حذف تبلیغات که پیش از این در نسخه توسعه‌دهندگان اپرا عرضه شده بود حالا برای همگان […]

برای حذف تبلیغات مزاحم اینترنتی معمولاً از افزونه‌ها استفاده می‌کنیم اما اپرا به‌تازگی نسخه ۳۷ مرورگر خود را برای دسکتاپ و موبایل با قابلیت حذف تبلیغات و اشغال کمتر حافظه رم منتشر کرده است.

  به گزارش مشرق، قابلیت حذف تبلیغات که پیش از این در نسخه توسعه‌دهندگان اپرا عرضه شده بود حالا برای همگان در نسخه ۳۷ اپرا قابل دانلود است. اپرا ادعا می‌کند حذف تبلیغات بدون نیاز به افزونه‌های جانبی باعث افزایش سرعت مرور وب شده و همچنین منابع کمتری از سیستم را نیز درگیر خواهد کرد.

حذف کننده تبلیغات به‌صورت پیش‌فرض در اپرا غیرفعال است اما می‌توانید با مراجعه به تنظیمات آن را فعال کنید. اپرا همچنین یک ابزار برای مقایسه سرعت بارگذاری صفحات پیش و بعد از فعال کردن این ویژگی را عرضه کرده است.
 

قابلیت حذف تبلیغات به‌مرورگر اپرا آمد +دانلود

اپرا تنها شرکتی نیست که قصد دارد با این ویژگی کاربران را به سوی خود جذب کند. در سال ۲۰۱۵ اپل قابلیت حذف تبلیغات را به iOS 9 و سافاری آورد و پس از آن افزونه‌ها و اپلیکیشن‌های فراوانی برای این‌کار به اپ‌استور سرازیر شدند. سامسونگ نیز چندماه پیش مرورگر اندرویدی خود را به این ویژگی مجهز کرد و مدیرعامل سابق موزیلا نیز یک مرورگر ویژه برای حذف تبلیغات درکنار حمایت مالی اسپانسرها ارائه کرد.
 

قابلیت حذف تبلیغات به‌مرورگر اپرا آمد +دانلود

اپرا همچنین در وب‌سایت خود تصویری برای مقایسه میزان اشغال حافظه رم منتشر کرده که همان‌طور که می‌بینید اپرا با قابلیت جدیدش کمترین مصرف را به خود اختصاص داده است. درحال حاضر اپرا از رقبایی مانند کروم، سافاری، اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس عقب‌تر است اما ویژگی‌های و بهبودهای اخیر این مرورگر باعث شده تا کاربران شانس دوباره‌ای به این مرورگر بدهند. این نرم‌افزار را می‌توانید از این لینک دریافت کنید.

منبع: فارنت

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: