تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۲۱:۱۵ کد مطلب 102538

نشست گروه‌های یمنی در کویت پایان یافت

نشست گروه‌های یمنی در کویت با توافق برای تشکیل کمیته های مشترک با هدف بررسی دیدگاه های پیشنهاد شده به کار خود پایان داد. به گزارش مشرق به نقل از شبکه خبری المیادین، نشست گروه‌های یمنی در کویت با توافق برای تشکیل کمیته های مشترک با هدف بررسی دیدگاه‌های پیشنهاد شده، به کار خود پایان […]

نشست گروه‌های یمنی در کویت با توافق برای تشکیل کمیته های مشترک با هدف بررسی دیدگاه های پیشنهاد شده به کار خود پایان داد.

به گزارش مشرق به نقل از شبکه خبری المیادین، نشست گروه‌های یمنی در کویت با توافق برای تشکیل کمیته های مشترک با هدف بررسی دیدگاه‌های پیشنهاد شده، به کار خود پایان داد.

صبح امروز چهارشنبه اسماعیل ولد الشیخ احمد نماینده ویژه سازمان ملل در امور یمن اعلام کرد که تیم مذاکراتی عبدربه منصور هادی رئیس جمهور (مستعفی و فراری یمن) به میز رایزنی های مستقیم در کویت بازگشت.

وی در بیانیه ای افزود: توافق شد که کمیته برقراری آتش بس و هماهنگی، اوضاع دشوار میدانی را بررسی و گزارش مفصلی درباره آن به مراجع زیربط ارایه دهد.

تیم مذاکراتی صنعا متشکل از نمایندگان انصارالله و حزب کنگره ملی بر لزوم موفقیت گفت‌وگوهای کویت برای توقف جنگ و پایان محاصره تحمیلی علیه ملت یمن تاکید کرد.

در طول مذاکرات کویت در سطح میدانی مزدوران عبدربه منصور با حمایت ائتلاف تحت رهبری عربستان به گلوله باران توپخانه ای و موشکی مناطق مختلف بخش نهم در شمال شرقی شهر صنعا ادامه دادند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: