تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۲۲:۱۲ کد مطلب 102570

قنبرزاده و اسدی آمدند و همه کار کردند جز رونمایی!

در مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال، مدیرعامل باشگاه نفت و دبیرکل فدراسیون فوتبال حاضر شدند. به گزارش مشرق، مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی با اسپانسری شرکت جیووا ایتالیا عصر امروز با حضور مسئولان فدراسیون و نمایندگان این شرکت از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه آغاز شد. در این مراسم علی کفاشیان رئیس […]

در مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال، مدیرعامل باشگاه نفت و دبیرکل فدراسیون فوتبال حاضر شدند.

به گزارش مشرق، مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی با اسپانسری شرکت جیووا ایتالیا عصر امروز با حضور مسئولان فدراسیون و نمایندگان این شرکت از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه آغاز شد.

در این مراسم علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال، علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال، غلامرضا شعبانی بهار نماینده وزارت ورزش و جوانان، عباس ترابیان عضو کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال، علی خسروی پیشکسوت داوری، محمود شیعی مدیرعامل باشگاه پیکان، سردار آجورلو نامزد ریاست فدراسیون فوتبال، حمید منوچهری سرپرست سابق راه‌آهن، امیر عابدینی عضو مجمع فدراسیون فوتبال، محمد ناظم‌الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال، منصور قنبرزاده مدیرعامل باشگاه نفت، محمد نصرتی و پیشکسوتان فوتبال حضور دارند.

* با توجه به اخباری که در روزهای اخیر منتشر شده بود مبنی بر درگیری به‌وجودآمده بین قنبرزاده و اسدی، اما هر دوی این نفرات در مراسم امروز حاضر شدند؛ هرچند که تاکنون با یکدیگر روبرو نشدند.

* این مراسم درحالی برگزار می‌شود که حضار شاهد هرگونه برنامه‌ای اعم از پخش تیزر، آهنگ و مراسم قرعه‌کشی هستند، اما خبری از رونمایی از پیراهن تیم ملی نیست.

* در مراسم امروز از شهدای مدافع حرم، تقدیر و یاد و نام آنها گرامی‌داشته شد.

* شعبانی بهار در حالی که وارد سالن شده بود، به علت نبود جا کمی معطل شد، اما پس از مدتی روی صندلی نشست.

* جیوانی نماینده شرکت جیووا در این مراسم برای دقایقی صحبت کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: