تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۲۲:۲۴ کد مطلب 102573

جواد خیابانی: به دلالی لباس‌های تیم ملی افتخار می‌کنم

جواد خیابانی که گفته می‌شود یکی از سهامداران و نماینده شرکت جیووا، اسپانسر جدید تیم ملی در ایران است اعلام کرد که به دلالی لباس‌های تیم ملی افتخار می‌کند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، جواد خیابانی که گفته می‌شود یکی از سهامداران و نماینده شرکت جیووا، اسپانسر جدید تیم ملی در ایران […]

جواد خیابانی که گفته می‌شود یکی از سهامداران و نماینده شرکت جیووا، اسپانسر جدید تیم ملی در ایران است اعلام کرد که به دلالی لباس‌های تیم ملی افتخار می‌کند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، جواد خیابانی که گفته می‌شود یکی از سهامداران و نماینده شرکت جیووا، اسپانسر جدید تیم ملی در ایران است اعلام کرد که به دلالی لباس‌های تیم ملی افتخار می‌کند.

خیابانی در مراسم رونمایی از لباس تیم ملی فوتبال گفت: می‌گویند خیابانی دلال لباس شده است. من حدود چهار ماه پیش یک پیامک به آقای کفاشیان دادم که جیووا هم می‌تواند اسپانسر تیم ملی شود. افتخار می‌کنم که پرچم سه رنگ کشورم را تن بازیکنان تیم ملی کنم و اگر بازیکنان تیم ملی لباس با کیفیت بپوشند و بگویند دلالی است، من به دلالی کردن لباس‌های تیم ملی افتخار می‌کنم.

وی افزود: شرکت جیووا قرار است سه سال رایگان البسه تمام تیم‌های ملی را تهیه و حدود ۶ میلیون یورو هزینه کند و اگر این دلالی است، من به این دلالی افتخار می‌کنم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: