تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۲۲:۳۳ کد مطلب 102575

اسکرین‌شات ایمیل کاندولیزا رایس در تائید مصاحبه با عصراندیشه منتشر شد + عکس

رایس در مکاتبه ایمیلی با مجله عصر اندیشه اعلام کرد: من مصاحبه با عصراندیشه را تایید می‌کنم، این مصاحبه حدود یک ماه پیش به درخواست یکی از دوستانم انجام شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از نسیم، کاندولیزا رایس ساعتی پیش درباره مصاحبه خود با مجله عصر اندیشه در پاسخ به سوال منابع رسانه […]

رایس در مکاتبه ایمیلی با مجله عصر اندیشه اعلام کرد: من مصاحبه با عصراندیشه را تایید می‌کنم، این مصاحبه حدود یک ماه پیش به درخواست یکی از دوستانم انجام شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از نسیم، کاندولیزا رایس ساعتی پیش درباره مصاحبه خود با مجله عصر اندیشه در پاسخ به سوال منابع رسانه ای و استعلام مجله نوشت: “من مصاحبه با عصر اندیشه را تایید می کنم. این مصاحبه حدود یک ماه پیش به درخواست یکی از دوستانم انجام شد و چون موضوعات مورد بحث از مباحث مورد علاقه من بود که بارها در مورد آنها حرف زده بودم از این رو پذیرفتم یک بار دیگر آنها را تکرار کنم. اما نکته اینجاست با توجه به فضای حاکم در آمریکا و شرایط انتخاباتی هر گونه واکنشی قابل پیش بینی است.”

در روزهای گذشته فضاسازی‌های بسیاری علیه مجله عصر اندیشه به سبب گفتگو با کاندولیزا رایس انجام شد.

این گفتگو از طریق هماهنگی معاون خارجی و دبیر بخش فرانسه مجله با یک همکار فرانسوی که از دوستان وزیر سابق خارجه آمریکا به شمار می‌رود، برنامه ریزی شد. سرانجام ١۴ سوال به صورت مکتوب ارسال شد و وی به بخشی از آنها پاسخ داد و سپس سوالات تکمیلی در اختیار رایس قرار گرفت که بخشی از آنها مربوط به انتخابات آمریکا است و هنوز منتشر نشده است.

علیرغم اینکه در عرف روزنامه نگاری حرفه ای ایمیل های شخصی شخصیتهای مطرح سیاسی نباید منتشر شود، عصر اندیشه موضوع را به رایس منتقل کرد و از وب خواست تا نظر خود درباره مصاحبه با عصر اندیشه را به صورت مکتوب جهت انتشار در اختیار ما قرار دهند: “یک بار دیگر بابت مصاحبه ای که با مجله عصر اندیشه انجام دادید از شما تشکر می کنم. همان طور که می دانید مصاحبه در این سطح موجب سر و صدا در رسانه ها می شود. از این رو می خواستم از سرکارعالی خواهش کنم این مصاحبه را تایید بفرمایید تا بتوانیم برای پایان دادن به جنجالهای رسانه ای آن را منتشر کنیم. منتظر جواب شما هستم. با احترام. خلیلی”

وی نیز در پاسخ خود مصاحبه را تایید و حتی نحوه هماهنگی آن را به درخواست یکی از دوستانش بیان کرد. با این وصف، ضمن انتشار پاسخ وی، اسکرین شات های این مکاتبه و سپس مستندات مصاحبه نیز منتشر می شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: