تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۲۲:۴۱ کد مطلب 102583

روحانی بی حیایی را از حد گذرانده است

مسئله حسن روحانی زبان انگلیسی نیست. بنای او بر بی حرمتی است و تصورش این است که می تواند از این طریق جایگاهی برای خود دست و پا کند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، سید یاسر جبرائیلی در کانال تلگرامی خود نوشت:سخنان امروز حسن روحانی درباره زبان انگلیسی، یک بحث مستقل و یک کنش علمی و […]

مسئله حسن روحانی زبان انگلیسی نیست. بنای او بر بی حرمتی است و تصورش این است که می تواند از این طریق جایگاهی برای خود دست و پا کند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، سید یاسر جبرائیلی در کانال تلگرامی خود نوشت:سخنان امروز حسن روحانی درباره زبان انگلیسی، یک بحث مستقل و یک کنش علمی و نظری نیست که با استدلال ها و استنادات علمی و تاریخی  به آن پاسخ دهیم و فی المثل از فرجام ازخودباختگی های آتاتورکی و رضاخانی در مقابل فرهنگ غربی از او بپرسیم، یا بخواهیم نقش و جایگاه زبان انگلیسی را در پیشرفت علمی فرانسه و آلمان برایمان توضیح دهند، یا سوال کنیم مگر کسی اساسا با آموختن انگلیسی مخالفت کرده است که جنابعالی اینگونه برآشفته اید؟

مسئله حسن روحانی زبان انگلیسی نیست. بنای او بر بی حرمتی است و تصورش این است که می تواند از این طریق جایگاهی برای خود دست و پا کند. تنها راه توقف این دریدگی ها نیز که بار اول نیز نیست، آنست که شخصیت های برجسته کشور از مراجع عظمی و روسای قوا تا دیگر بزرگان، درباره حد و اندازه حسن روحانی و عواقب این بی حیایی ها به وی هشدار و تذکر جدی و علنی دهند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

  1. علی :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    افرین روحانی باظاهری فریبنده وریاکارامادرعمل ریشه اعتقات مبانی اسلام باهدف قرار داده اگر جلویش امروز.نگرفت فردا دیراست

  2. رضا شریعتی :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    دمت گرم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: