تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۲۳:۱۷ کد مطلب 102611

هازارد: زیدان بهترین بازیکن تاریخ است

هافبک چلسی معتقد است که ستاره سال های گذشته یوونتوس و رئال مادرید، بهترین بازیکن تمام دوران است. به گزارش مشرق، ادن هازارد، هافبک بلژیکی چلسی، در اظهاراتی به تمجید از دوران بازی زین الدین زیدان، سرمربی فعلی رئال مادرید، پرداخت و او را بهترین بازیکن تاریخ قلمداد کرد. هازارد گفت:” او بهترین بازیکن تمام دوران […]

هافبک چلسی معتقد است که ستاره سال های گذشته یوونتوس و رئال مادرید، بهترین بازیکن تمام دوران است.

به گزارش مشرق، ادن هازارد، هافبک بلژیکی چلسی، در اظهاراتی به تمجید از دوران بازی زین الدین زیدان، سرمربی فعلی رئال مادرید، پرداخت و او را بهترین بازیکن تاریخ قلمداد کرد.

هازارد گفت:” او بهترین بازیکن تمام دوران است. او بسیار زیبا فوتبال بازی می کرد. زیدان آن قدر ها سریع نبود اما این توانایی را داشت تا با توپ هر کاری را انجام دهد. او گل های زیادی را در فینال های مهمی همچون لیگ قهرمانان اروپا و جام جهانی به ثمر رسانده است.”

هازارد در ادامه به تمجید از ویلیان، هم تیمی اش در چلسی، پرداخت:” ویلیان در فصل جاری هیچ فراز و نشیبی نداشته  و هر کاری برای چلسی انجام داده است.”

هافبک بلژیکی در پایان از گلزنی مقابل تاتنهام ابراز خشنودی کرد:” زمانی که مقابل تاتنهام بازی می کنید همواره فشار را از سوی هواداران حس خواهید کرد. به همین علت گلزنی مقابل این تیم حس خوبی به شما می دهد.”

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: