تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶ - ۰۰:۱۷ کد مطلب 102636

احتمال محرومیت دائمی نایب رئیس سابق فیفا

فیفا در خواست محرومیت مادام العمر نایب رئیس سابق خود را ارائه کرده است. به گزارش مشرق، اوضاع برای جفری وب، نایب رئیس سابق فدراسیون جهانی فوتبال فیفا، دشوارتر از همیشه شده چرا که این فدراسیون در آخرین گزارش خود درخواست محرومیت مادام العمر او را ارائه کرده است. جفری وب علاوه بر پست نایب […]

فیفا در خواست محرومیت مادام العمر نایب رئیس سابق خود را ارائه کرده است.

به گزارش مشرق، اوضاع برای جفری وب، نایب رئیس سابق فدراسیون جهانی فوتبال فیفا، دشوارتر از همیشه شده چرا که این فدراسیون در آخرین گزارش خود درخواست محرومیت مادام العمر او را ارائه کرده است.

جفری وب علاوه بر پست نایب رئیسی فیفا، ریاست منطقه کونکاکاف را نیز در این فدراسیون عهده دار بوده است. وب در ماه می سال گذشته میلادی توسط پلیس FBI دستگیر شده بود.

در بیانیه فدراسیون جهانی فوتبال آمده است:”  رئیس کمیته اخلاق فیفا گزارش نهایی خود را درباره آقای جفری وب روز ۲۶ ماه آوریل ارائه کرده و مطابق بندهای ۱۳، ۱۵، ۱۸ و ۲۱ قوانین اخلاقی فیفا، درخواست محرومیت مادام العمر او را از هرگونه فعالیت فوتبالی داشته است.”

 جفری وب سال گشته در اظهار نظری به طور غیر مستقیم تمامی اتهامات را قبول کرده بود:” تصور می کردم که چنین پیشنهادهایی در این شغل طبیعی باشد. از درگیر شدن خود در این مسائل غیر قانونی پشیمان هستم.”

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: