تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶ - ۰۲:۳۱ کد مطلب 102665

واکنش «حماس» به حملات هوایی صهیونیست‌ها

گردان‌های «القسام» شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی «حماس» در بیانیه‌ای به حملات هوایی و توپخانه‌ای امروز رژیم صهیونیستی به نوار غزه واکنش نشان دادند. به گزارش مشرق، گردان‌های «القسام» شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» در بیانیه‌ای به رژیم صهیونیستی در تجاوزات اخیر خود به نوار غزه هشدار داد. به گزارش وبگاه خبری «قدس […]

گردان‌های «القسام» شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی «حماس» در بیانیه‌ای به حملات هوایی و توپخانه‌ای امروز رژیم صهیونیستی به نوار غزه واکنش نشان دادند.

به گزارش مشرق، گردان‌های «القسام» شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» در بیانیه‌ای به رژیم صهیونیستی در تجاوزات اخیر خود به نوار غزه هشدار داد.

به گزارش وبگاه خبری «قدس پرس» فلسطین، در این بیانیه‌ آمده است: هرگز به رژیم صهیونیستی اجازه نخواهیم داد به نوار غزه تجاوز کرده و به آن یورش ببرد.

در این بیاینه‌ که عصر چهارشنبه (امروز) صادر شد، جنبش حماس،‌ ورود نظامیان صهیونیست به بخشی از نوار غزه را زیر پا گذاشتن آشکار توافق آتش‌بس سال ۲۰۱۴ و دشمنی جدید برضد نوار غزه به شمار آورد.

گردان‌های القسام با اشاره به تجاوزهای رژیم صهیونیستی به نوار غزه که از بامداد سه‌شنبه (دیروز) ادامه دارد، اعلام کردند: اجازه تکرار و تداوم این تجاوزها را به رژیم صهیونیستی نخواهیم داد.

در این بیاینه تأکید شده است، نظامیان صهیونیست باید هرچه سریعتر نوار غزه را ترک کنند و خود را به پشت خط فاصل برسانند.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی عصر امروز طی چندین پرواز، حملاتی را به جنوب نوار غزه انجام دادند.

این حملات تا به این لحظه هیچ تلفات یا زخمی نداشته است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: