تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶ - ۰۳:۳۸ کد مطلب 102676

ذوب‌آهن با تحقیر نماینده عربستان به استقبال العین رفت/شاگردان گل محمدی برترین تیم قاره

ذوب آهن با یک پیروزی شیرین به عنوان بهترین نماینده غرب آسیا در مرحله گروهی آماده حضور در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شد. به گزارش مشرق، تیم ذوب آهن، نماینده کشورمان با برتری ۳ بر صفر در بازی دور ششم گروه دوم لیگ قهرمانان آسیا مقابل النصر عربستان به عنوان سرگروه و بهترین […]

ذوب آهن با یک پیروزی شیرین به عنوان بهترین نماینده غرب آسیا در مرحله گروهی آماده حضور در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شد.

ذوب‌آهن با تحقیر نماینده عربستان به استقبال العین رفتبه گزارش مشرق، تیم ذوب آهن، نماینده کشورمان با برتری ۳ بر صفر در بازی دور ششم گروه دوم لیگ قهرمانان آسیا مقابل النصر عربستان به عنوان سرگروه و بهترین تیم غرب آسیا در مرحله گروهی راهی مرحله حذفی معتبرترین جام باشگاهی قاره کهن شد.

 گل های پهلوان در دقیقه ۳۰ و حسن زاده در دقیقه ۴۱ ( از روی نقطه پنالتی)  با گل دقیقه ۸۷ هاشم بیک زاده همراه شد  و اخراج شیان از النصر در دقیقه ۵۸ هم به این برتری کمک کرد.

دیگر بازی گروه دوم با تساوی بدون گل خانگی لخویای قطر مقابل بنیادکار ازبکستان به پایان رسید تا پس از ذوب آهن ۱۴ امتیازی، لخویای ۹ امتیازی جشن صعود را تکمیل کند و النصر ۵ و بنیادکار ۳ امتیازی حذف شدند.

 به این ترتیب، ذوب آهن که پیش از این صعود خود به دور بعد را قطعی کرده بود، مجموع امتیازاتش را به عدد ۱۴ رساند و علاوه بر سرگروهی به عنوان مقتدرترین تیم غرب آسیا راهی مرحله حذفی شد؛ جایی که باید در روزهای ۲۹ اردیبهشت و ۵ خردادماه در دو بازی رفت و برگشت مرحله یک هشتم نهایی در امارات و اصفهان به مصاف العین برود.

 تراکتورسازی، دیگر نماینده کشورمان هم در دور بعد، طی روزهای ۲۸ اردیبهشت و ۴ خردادماه دو بازی حساس با النصر، دیگر نماینده امارات پیش رو دارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: