تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶ - ۰۳:۳۶ کد مطلب 102678

ارتش سوریه در حلب آتش‌بس ۴۸ ساعته اعلام کرد

تلویزیون رسمی سوریه اعلام کرد که ارتش این کشور از اولین ساعت صبح روز پنجشنبه به مدت ۴۸ ساعت به آتش‌بس نظامی در حلب پایبند خواهد بود. به گزارش مشرق به نقل از شبکه خبری المیادین، تلویزیون رسمی سوریه اعلام کرد که ارتش این کشور از اولین ساعت صبح پنجشنبه به مدت تا ۴۸ ساعت […]

تلویزیون رسمی سوریه اعلام کرد که ارتش این کشور از اولین ساعت صبح روز پنجشنبه به مدت ۴۸ ساعت به آتش‌بس نظامی در حلب پایبند خواهد بود.

به گزارش مشرق به نقل از شبکه خبری المیادین، تلویزیون رسمی سوریه اعلام کرد که ارتش این کشور از اولین ساعت صبح پنجشنبه به مدت تا ۴۸ ساعت به آتش بس نظامی در حلب پایبند خواهد بود.

این در حالی است که شبکه خبری المیادین، گزارش داد که تلاش گروه‌های مسلح برای پیشروی در حلب با مقاومت ارتش سوریه و پمپیمانان آن با شکست مواجه شده است.

گروه‌های مسلح همچنان مناطق مسکونی حلب را با استفاده از گلوله های خمپاره هدف قرار می‌دهند که تعداد زیادی از غیر نظامیان در اثر این حملات به شهادت رسیده‌اند و بیشترین شهدا از بین کودکان هستند.

از سوی دیگر تلاش‌ها در صحنه سیاسی برای برقراری آتش‌بس در حلب ادامه دارد.

همچنین وزرای خارجه روسیه و آمریکا از تلاش دو کشور برای برقراری آتش‌بس در حلب خبر دادند.

سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه با اشاره به نقش مخرب ترکیه در روند صلح سوریه تاکید کرد که عربستان و آنکارا با وجود نیروهای روسیه در سوریه جرات انجام عملیات زمینی را نخواهند داشت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: