تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶ - ۰۷:۲۹ کد مطلب 102718

راموس: می دانیم چطور اتلتیکو را شکست دهیم

رئال مادرید دقایقی پیش در سانتیاگو برنابئو موفق شد با یک گل بر سیتی غلبه کرده و راهی فینال لیگ قهرمانان شود. به گزارش مشرق،رئال که در بازی رفت در زمین سیتی بدون گل مساوی کرده بود، در بازی امشب به برد با حداقل یک گل نیاز داشت و به کمک گل گرت بیل بدین […]

رئال مادرید دقایقی پیش در سانتیاگو برنابئو موفق شد با یک گل بر سیتی غلبه کرده و راهی فینال لیگ قهرمانان شود.

به گزارش مشرق،رئال که در بازی رفت در زمین سیتی بدون گل مساوی کرده بود، در بازی امشب به برد با حداقل یک گل نیاز داشت و به کمک گل گرت بیل بدین مهم دست یافت تا روز ۸ خرداد در سن سیرو مقابل اتلتیکو بازی فینال را برگزار کند.

سرخیو راموس، کاپیتان رئال در پایان بازی به خبرنگاران گفت:” تا بدینجا فصلی سخت و دشوار را پشت سر گذاشته ایم و اگر حالا به فینال لیگ قهرمانان راه یافته ایم، نتیجه تلاش و اتحاد همه اعضای تیم است. بازیکنان و هواداران، شایسته این مهم هستند چون همه روح و جانمان را برای موفقیت رئال گذاشته ایم. امشب در فاز دفاعی کاملا منسجم و سختگیرانه بازی کردیم. از ۵ ماه پیش هم قسم شدیم و حالا به شایستگی در حال گرفتن نتیجه زحماتمان هستیم.”

 فینال با اتلتیکو:” این هم یک فینال بیشتر نیست اما رسیدن به آن ارزش زیادی دارد. قبلا نشان داده ایم که چگونه در فینال می توان بر اتلتیکو پیروز شد و این بار همه همه سعی خودمان را برای قهرمان شدن خواهیم کرد.”

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: