تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶ - ۱۴:۴۲ کد مطلب 102803

«کتاب»؛ پرفروش‌ترین کتاب سوره مهر

در نخستین روز از بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، مجموعه شعر تازه فاضل نظری با عنوان «کتاب» گوی سبقت را از دیگر آثار این نشر ربود. به گزارش مشرق به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، به گفته مسئولان فروش غرفه انتشارات سوره مهر، مجموعه شعر «کتاب» فاضل نظری در نخستین روز نمایشگاه […]

در نخستین روز از بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، مجموعه شعر تازه فاضل نظری با عنوان «کتاب» گوی سبقت را از دیگر آثار این نشر ربود.

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، به گفته مسئولان فروش غرفه انتشارات سوره مهر، مجموعه شعر «کتاب» فاضل نظری در نخستین روز نمایشگاه کتاب، مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

این اثر که پنجمین مجموعه شعر نظری به حساب می آید و به تازگی از آن رونمایی شده، امروز توجه بسیاری از علاقه مندان به شعر و ادبیات را به خود جلب کرد.

کتاب «دختر شینا» نیز از آثار پرفروش روز نخست برپایی غرفه سوره مهر در نمایشگاه کتاب تهران بود. چاپ پنجاه و پنجم این اثر در نمایشگاه کتاب عرضه شد و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.
کتاب «آن بیست و سه نفر» دیگر اثری است که امروز فروش بالایی داشت و بسیاری از جوانان و نوجوانان کشور، نشان دادند نسل جدید کنجکاو دانستن از جنگ تحمیلی و به ویژه دوران اسارت هستند.

اما از شگفتی های روز نخست برپایی نمایشگاه کتاب، می توان به فروش بالای کتاب «ایما» سروده سجاد سامانی اشاره کرد. این شاعر جوان کشور نیز توسط علاقه مندان به ادبیات به خوبی دیده شد.
مجموعه اشعار سعید بیابانکی همچون «یلدا» و «سنگچین» نیز از دیگر آثار مطرح و پرفروش سوره مهر بودند.

همچنین پس از گذشت چندین سال از نخستین چاپ کتاب «دا» این اثر برجسته هنوز هم جز پرفروش ترین آثار است و در روز نخست نیز همچون سال های گذشته مورد استقبال و توجه مخاطبان قرار گرفت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: