تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶ - ۱۵:۲۳ کد مطلب 102809

هلاکت خطرناکترین تروریست استرالیایی داعش در عراق+ عکس

یکی از عناصر استرالیایی داعش که مسئول شبکه جذب شهروندان کشورش در صفوف این گروه تروریستی بود، در حمله هوایی آمریکا به هلاکت رسید. به گزارش مشرق به نقل از العالم، یک تروریست استرالیایی به نام «نیل پراکاش» در حمله جنگنده های آمریکایی به شهر موصل واقع در شمال عراق به هلاکت رسید. العالم به […]

یکی از عناصر استرالیایی داعش که مسئول شبکه جذب شهروندان کشورش در صفوف این گروه تروریستی بود، در حمله هوایی آمریکا به هلاکت رسید.

به گزارش مشرق به نقل از العالم، یک تروریست استرالیایی به نام «نیل پراکاش» در حمله جنگنده های آمریکایی به شهر موصل واقع در شمال عراق به هلاکت رسید.

العالم به نقل از دیلی‌میل نوشت: این تروریست معروف به «ابوخالد الکمبودی» شبکه ای را که سرگرم جذب شهروندان استرالیا در صفوف گروه تروریستی داعش بود اداره می کرد. وی در سال ۲۰۱۳ شهر ملبورن استرالیا را به مقصد سوریه ترک کرده بود.

بنابر این مطلب، وی خطرناکترین تروریست استرالیایی بود که ۲۹ آوریل (۱۰ اردیبهشت) در حمله هوایی آمریکا کشته شد. دولت آمریکا، موضوع را به دولت استرالیا اطلاع داده است. یک منبع آمریکایی گفت با هلاکت این فرد، جلوی تعدادی از حملات تروریستی که قرار بود در آمریکا و برخی کشورهای اروپایی اجرا شوند گرفته شد.

هلاکت خطرناکترین تروریست استرالیایی داعش در عراق+ عکسهلاکت خطرناکترین تروریست استرالیایی داعش در عراق+ عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: