تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶ - ۱۵:۵۳ کد مطلب 102821

عملیات موفق در جنوب تکریت و آزاد سازی ۲ روستاها

نیروهای عراقی در ادامه عملیات علیه داعش در جنوب تکریت دو روستای جدید را که تحت اشغال تکفیری ها بود آزاد کردند. به گزارش مشرق به نقل از پایگاه النهرین، سرهنگ حسین علی رئیس پلیس الضلوعیه در استان صلاح الدین اعلام کرد: نیروهای ویژه الضلوعیه به همراه نیروهای پلیس و مردمی در عملیاتی در سه […]

نیروهای عراقی در ادامه عملیات علیه داعش در جنوب تکریت دو روستای جدید را که تحت اشغال تکفیری ها بود آزاد کردند.

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه النهرین، سرهنگ حسین علی رئیس پلیس الضلوعیه در استان صلاح الدین اعلام کرد: نیروهای ویژه الضلوعیه به همراه نیروهای پلیس و مردمی در عملیاتی در سه محور در مناطق شمالی الضلوعیه در ۱۰۰ کیلومتری جنوب تکریت موفق به پاکسازی روستاهای زیادی از جمله مطیبیجه و شیخ محمد در شمال الضلوعیه و ورود به آنها برای اولین بار شدند.

وی افزود: نیروهای عراقی موفق به انهدام سه  تونلی که تروریست های داعش از آن استفاده می کردند و مقادیر زیادی مواد منفجره و مهمات شدند.

در همین حال به دنبال انفجار خودرو های بمبگذاری شده در استان المثنی، فالح عبدالحسن سکر الزیادی استاندار المثی گفت: نیروی ویژه از ساکنان استان برای امنیت شهرها و مرزهای اداری این استان تشکیل خواهد شد.

وی افزود: پرونده امنیتی در استان باید جدای از درگیری های سیاسی باشد.بر اساس اطلاعات موجود احتمال خودروهای بمبگذاری شده جدید وجود دارد.در آخرین نشست امنیتی تدابیر لازم برای مقابله با تروریست های بزدل اتخاذ شد.

الزیادی از نخست وزیر و وزیر دفاع خواست که کمیته امنیتی غیر سیاسی برای شناسایی عاملان اهمال امنیتی در المثنی تشکیل دهند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: