تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶ - ۱۷:۲۹ کد مطلب 102859

غیبت «صهبا» در نمایشگاه کتاب به چشم آمد

موسسه فرهنگی ایمان جهادی(صهبا) یکی از غایبان بزرگ بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران است تا جایی که این غیبت به چشم مخاطبان آمده است. به گزارش مشرق، هر ساله با آغاز نمایشگاه کتاب تهران برخی ناشران از زمره ناشران غایب به شمار می روند. امسال یکی از ناشرانی که نبودنش جلب توجه […]

موسسه فرهنگی ایمان جهادی(صهبا) یکی از غایبان بزرگ بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران است تا جایی که این غیبت به چشم مخاطبان آمده است.

به گزارش مشرق، هر ساله با آغاز نمایشگاه کتاب تهران برخی ناشران از زمره ناشران غایب به شمار می روند.

امسال یکی از ناشرانی که نبودنش جلب توجه کرده و بازدیدکنندگان نیز در جستجوی غرفه آنها در «شهر آفتاب» هستند موسسه فرهنگی «ایمان جهادی» موسوم به «صهبا» است.

این انتشارات که یکی از ناشران فعال و پویای این روزهای جبهه فرهنگی انقلاب است از زمره ناشران غایب بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران است.

موسسه جهادی(صهبا) ناشر آثار شاخصی در حوزه های اندیشه دینی و انقلابی مبتنی بر سخنان رهبر انقلاب است که «انسان ۲۵۰ ساله» شاخص ترین اثر این موسسه انتشاراتی است.

این کتاب که از زمان انتشار تاکنون که نزدیک به ۵ سال می شود به شمارگان ۲۰۰هزار نسخه رسیده روایتی از زندگی سیاسی – مبارزاتی ائمه معصومین (ع) از بیان رهبر انقلاب است.

همچنین کتاب «مسیح در شب قدر» روایتی از دیدارهای رهبر انقلاب از خانواده شهدای مسیحی را نیز این انتشارات منتشر کرده است. «دغدغه های فرهنگی»، «خانواده»، «قرارگاه های فرهنگی»، «عهد مشترک»، «طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن»، و درسگفتارهایی چون «قیام حسینی» و … از دیگر محصولات این ناشر است که توانسته توجه مخاطبان این حوزه را به خود جلب کند.

از همین رو غیبت و عدم حضور این ناشر در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مورد توجه است و بازدیدکنندگان نیز با تعجب از نبود این ناشر مطرح یاد می کنند. این در حالی است که غرفه موسسه جهادی(صهبا) هر ساله یکی از پرمخاطب ترین غرفه های نمایشگاه به حساب می آمد و همین موجب به چشم آمدن غیبت آنها شده است.

پس از جویا شدن علت عدم حضور این ناشر از مسئولان موسسه جهادی(صهبا) پیرامون عدم حضور این ناشر در نمایشگاه با این پاسخ مواجه شدیم که این ناشر از وضعیت و موقعیت شهر آفتاب اطلاع درستی نداشته و امسال ترجیح داده شرکت نکند!

برای آشنا شدن و یا تهیه کتب این ناشر می توانید از طریق پایگاه اطلاع رسانی موسسه جهادی اقدام کنید.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت از ساعت ۱۰ الی ۲۰ در مجموعه شهر آفتاب پذیرای بازدیدکنندگان است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: