تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶ - ۱۹:۲۴ کد مطلب 102912

ترافیک سنگین راه‌های منتهی به نمایشگاه کتاب

حرکت خودروها در آزادراه خلیج فارس، شهید کاظمی و راه های منتهی به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شهر آفتاب به کندی انجام می شود. به گزارش مشرق، دومین روز از برپایی نمایشگاه کتاب و تعطیلات پایان هفته و استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب، مشکلات عدیده ای برای بازدید کنندگان و مسافران عبوری […]

حرکت خودروها در آزادراه خلیج فارس، شهید کاظمی و راه های منتهی به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شهر آفتاب به کندی انجام می شود.

به گزارش مشرق، دومین روز از برپایی نمایشگاه کتاب و تعطیلات پایان هفته و استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب، مشکلات عدیده ای برای بازدید کنندگان و مسافران عبوری از مسیر آزاد راه تهران – قم ایجاد کرده است.

استقبال خوب شهروندان تهرانی و شهرستانها در بازدید از نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب بسیار گسترده و به همین دلیل، کمبود مکان برای توقف خودروهای شخصی، بازدیدکنندگان را با مشکل مواجه کرده است.

پیش از این نیز شهرداری تهران در خصوص خدمات حمل و نقل عمومی به بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب اعلام کرده بود که خط یک مترو و شرکت اتوبوسرانی برای انتقال بازدید کنندگان به نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب فعال خواهد بود.

به دلیل برگزاری نمایشگاه کتاب سرفاصله حرکت قطارها در خط یک پنج دقیقه است.

همچنین شرکت اتوبوسرانی تهران نیز بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب را از ترمینال جنوب و ایستگاه نعمت آباد (خط سه مترو) به سمت شهرآفتاب را منتقل می کند.

زیارت اهل قبور در بهشت زهرا (س) و حرم مطهر امام (ره) از دیگر عوامل سنگین بودن بزرگراه خلیج فارس و شهید کاظمی است.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب از ۱۵ تا ۵۹ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب در حال برگزاری است.

مجموعه شهرآفتاب در آزاد راه خلیج فارس، ضلع غربی مرقد امام خمینی (ره) قرار دارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: