تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶ - ۱۹:۳۴ کد مطلب 102916

میلان به دنبال استخدام پیگرینی

باشگاه میلان ایتالیا تمایل دارد سرمربی کنونی منچسترسیتی را به عنوان سرمربی فصل آینده خود انتخاب کند. به گزارش مشرق، مانوئل پیگرینی پس از اینکه در سال ۲۰۱۳ جانشین روبرتو مانچینی در تیم فوتبال منچسترسیتی شد، این تیم را در همان فصل اول به قهرمانی لیگ برتر انگلیس رساند و همچنین دو بار فاتح جام […]

باشگاه میلان ایتالیا تمایل دارد سرمربی کنونی منچسترسیتی را به عنوان سرمربی فصل آینده خود انتخاب کند.

به گزارش مشرق، مانوئل پیگرینی پس از اینکه در سال ۲۰۱۳ جانشین روبرتو مانچینی در تیم فوتبال منچسترسیتی شد، این تیم را در همان فصل اول به قهرمانی لیگ برتر انگلیس رساند و همچنین دو بار فاتح جام اتحادیه انگلیس در فصل‌های ۱۴-۲۰۱۳ و ۱۶-۲۰۱۵ شد.

پیگرینی که فصل گذشته با من‌سیتی به عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر انگلیس رسید، در ادامه موفق شد این تیم را برای نخستین بار در تاریخش به مرحله یک‌چهارم نهایی و سپس مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا برساند. این مربی شیلیایی اما در پایان فصل جاری هدایت آبی‌های منچستر را بر عهده نخواهد داشت و جای خود را به پپ گواردیولا خواهد داد.

روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» خبر داد که باشگاه میلان به دنبال به خدمت گرفتن مانوئل پیگرینی ۶۲ ساله است تا در این تابستان هدایت روسونری را به وی بسپارند. بر اساس این گزارش حتی باشگاه میلان نمایندگان خود را برای مذاکره با این مربی شیلیایی به شهر مادرید فرستاده‌اند تا در حاشیه بازی شب گذشته (چهارشنبه) رئال‌مادرید- منچسترسیتی در این خصوص با وی مذاکره کنند.

پس از اخراج سینیشا میهیالوویچ، کریستین بروکی که هدایت تیم زیر ۲۳ ساله‌های میلان را بر عهده داشت، به عنوان سرمربی موقت روسونری منصوب شد.

میلان که فصل گذشته با فیلیپو اینزاگی به عنوانی بهتر از دهمی دست نیافت، در فاصله دو هفته مانده به پایان فصل جاری با ۵۴ امتیاز در رده هفتم جدول رده‌بندی سری A است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: