تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶ - ۲۰:۳۳ کد مطلب 102937

پیام تسلیت دایی به مربی داغدار صبا

اعضای تیم فوتبال صبای قم برای تسلیت به مربی داغدار تیمشان در منزل وی حاضر شدند. به گزارش مشرق، محمدرضا مهران‌پور مربی تیم فوتبال صبا صبح امروز به خاطر از دست دادن همسر خود عزادار شد. علی دایی  در مورد این مسئله گفت:درگذشت همسر محمدرضا مهرانپور همه اعضای تیم فوتبال صبا را سوگوار و اندوهگین […]

اعضای تیم فوتبال صبای قم برای تسلیت به مربی داغدار تیمشان در منزل وی حاضر شدند.

به گزارش مشرق، محمدرضا مهران‌پور مربی تیم فوتبال صبا صبح امروز به خاطر از دست دادن همسر خود عزادار شد.

علی دایی  در مورد این مسئله گفت:درگذشت همسر محمدرضا مهرانپور همه اعضای تیم فوتبال صبا را سوگوار و اندوهگین کرد. مهرانپور هم دانش فنی خوبی دارد و هم از نظر اخلاقی در زمره بهترین‌ها است. از صمیم قلب به محمدرضا فرزند عزیزش متین تسلیت می‌گویم و برای بازماندگان صبر و شکیبایی را از خداوند متعال مسالت داریم. قطعا ابراز همدردی های حامعه فوتبال می تواند تسلی خاطری برای این مربی لیگ برتری فوتبال مان باشد.

* مراسم تشییع پیکر مرحومه محمدی (همسر محمدرضا مهرانپور مربی تیم فوتبال صبای قم) ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح فردا جمعه از سالن عروجیان بهشت زهرا انجام می‌شود.

* دقایقی قبل علی دایی، کادر فنی و تمام بازیکنان تیم فوتبال صبای قم و بهمن دهقان نماینده تام الاختیار دایی برای عرض تسلیت به محمدرضا مهرانپور مربی این تیم در منزل وی حضور یافتند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: