تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶ - ۲۱:۱۷ کد مطلب 102948

خبر خوش تیپ علی‌اکبر(ع) به مردم عراق

منابع خبری از موفقیت نیروهای امنیتی و مردمی عراق در آزادسازی پنج منطقه و یک روستا در جنوب فلوجه از اشغال تروریست‌های تکفیری خبر دادند. به گزارش مشرق، در ادامه عملیات نیروهای امنیتی و مردمی علیه تروریست‌های تکفیری در جنوب فلوجه، پنج منطقه و یک روستا از اشغال آنها آزاد شد. محمد الفهد خبرنگار المیادین […]

منابع خبری از موفقیت نیروهای امنیتی و مردمی عراق در آزادسازی پنج منطقه و یک روستا در جنوب فلوجه از اشغال تروریست‌های تکفیری خبر دادند.

به گزارش مشرق، در ادامه عملیات نیروهای امنیتی و مردمی علیه تروریست‌های تکفیری در جنوب فلوجه، پنج منطقه و یک روستا از اشغال آنها آزاد شد.

محمد الفهد خبرنگار المیادین در عراق از موفقیت نیروهای امنیتی و مردمی در آزادسازی این مناطق واقع در جنوب فلوجه خبر داد.

از سوی دیگر فرمانده تیپ علی اکبر(ع) از نیروهای داوطلب مردمی و تابع آستان مقدس حسینی(ع) از آزادی قریب الوقوع شهرستان الکرمه خبر داد.

علی الحمدانی گفت روزهای آینده شاهد عملیات نظامی گسترده برای آزادسازی باقی‌مانده ناحیه الکرمه در استان الانبار خواهیم بود.

وی افزود به زودی مژده  آزادسازی این شهر از اشغال تروریست‌های داعشی را خواهیم داد.

علاوه بر نیروهای داوطلب مردمی از جمله تیپ علی اکبر(ع)، لشکر چهاردهم و پنجاهم ارتش عراق مشارکت دارند.

از سوی دیگر عبدالله هاشم سرهنگ ارتش عراق گفت روحیه نیروهای عملیاتی بسیار بالاست و ما سه روز است که عملیات گسترده‌ای را علیه داعشی ها در منطقه الروفه آغاز کرده‌ایم.

وی افزود از حضور نیروهای تیپ علی اکبر(ع) استقبال می‌کنیم ما و این نیروها برای بیرون راندن باندهای جنایتکار  داعشی از خاک عراق تلاش می‌کنیم.

جواد مزهر الحمدانی از شیوخ عشایر الکرمه تاکید کرد نیروهای تیپ علی اکبر(ع) از نیروهای شجاع و معروف به رفتار خوب و حسنه با مردم و حفظ دارایی‌های عمومی در منطقه هستند که در عملیات آزادسازی آن مشارکت می‌کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: