تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶ - ۲۱:۳۷ کد مطلب 102953

بشار اسد: سوریه جز به پیروزی راضی نیست

رئیس جمهور سوریه در پیامی خطاب به رئیس جمهور روسیه اعلام کرد: کشورش به چیزی کمتر از پیروزی نهایی بر تروریست‎ها در شهر حلب و سراسر سوریه راضی نیست. به گزارش مشرق به نقل از پایگاه خبری العهد، بشار اسد رئیس جمهور سوریه در پیامی به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به مناسبت سالگرد پیروزی […]

رئیس جمهور سوریه در پیامی خطاب به رئیس جمهور روسیه اعلام کرد: کشورش به چیزی کمتر از پیروزی نهایی بر تروریست‎ها در شهر حلب و سراسر سوریه راضی نیست.

بشار اسد:حلب چیزی جز نابودی متجاوز را نمی پذیردبه گزارش مشرق به نقل از پایگاه خبری العهد، بشار اسد رئیس جمهور سوریه در پیامی به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به مناسبت سالگرد پیروزی روسیه در جنگ با آلمان نازی گفت حلب چیزی جز نابودی متجاوز و تحقق پیروزی را نخواهد پذیرفت.

تروریست‌های معارض دولت سوریه از روز سه شنبه (۱۴ اردیبهشت) موج جدیدی از حملات را به حلب، در شمال سوریه آغاز کرده‌اند.

روز سه شنبه تروریست‌ها اماکن مسکونی از جمله محله الزهرا و همچنین بیمارستان‌های شهر حلب را هدف قرار دادند و در چند حمله راکتی و انفجار در این شهر دست‌کم ۱۹ تن کشته و حدود ۸۰ نفر زخمی شدند.

پیشتر تلویزیون رسمی سوریه اعلام کرد در حملۀ راکتی تروریست‌های معارض دولت این کشور به بیمارستانی در حلب ۳ زن کشته و ۱۷ تن دیگر زخمی شدند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: