تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶ - ۲۲:۱۶ کد مطلب 102968

بانک کره‌ای قرارداد تامین مالی طرح پنتان عسلویه را امضا کرد

قرارداد ساخت طرح پنتان عسلویه از سوی گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب با شرکت PIELDES کره جنوبی امضا شد. به گزارش مشرق، به نقل از روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی قرارداد EPC+F طرح پنتان عسلویه میان گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب  و شرکت PIELDS کره جنوبی و با تامین مالی EXIM BANK  این کشور […]

قرارداد ساخت طرح پنتان عسلویه از سوی گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب با شرکت PIELDES کره جنوبی امضا شد.

به گزارش مشرق، به نقل از روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی قرارداد EPC+F طرح پنتان عسلویه میان گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب  و شرکت PIELDS کره جنوبی و با تامین مالی EXIM BANK  این کشور با حضور رئیس جمهوری کره جنوبی و مقامهای عالی دو کشور در تهران امضا شد.

بر اساس این گزارش، عملیات اجرائی ساخت طرح ١٧۵ هزار تنی پنتان عسلویه به عنوان یکی از طرحهای راهبردی و مصوب صنعت پتروشیمی در قالب EPC+F انجام خواهد شد و برای ساخت آن برنامه زمانبندی ١٩ ماهه پیش بینی شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران، نقش NPC در تصویب و اجرایی شدن این طرح به عنوان تامین کننده خوراک ٢ مجتمع فعال تولیدکننده EPS و سه طرح در حال اجرا EPS کشور و مبدل ماده خام صادراتی LIGHT END به محصول راهبردی در خلوص متفاوت و محصولات جانبی پر ارزش است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: