تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶ - ۲۲:۱۶ کد مطلب 102970

مشارکت ۷ زن یمنی در مذاکرات کویت

نماینده سازمان ملل ویژه امور یمن ضمن اعلام اینکه راه‌حل یمن فقط «سیاسی» است، افزود ۷ زن به منظور مشارکت در مذاکرات وارد کویت شده‌اند. به گزارش مشرق، در حال که مذاکرات کویت برای حل مساله یمن چهارشنبه (دیروز) پس از سه روز توقف از سر گرفته شد «اسماعیل ولدالشیخ احمد» نماینده سازمان ملل ویژه […]

نماینده سازمان ملل ویژه امور یمن ضمن اعلام اینکه راه‌حل یمن فقط «سیاسی» است، افزود ۷ زن به منظور مشارکت در مذاکرات وارد کویت شده‌اند.

به گزارش مشرق، در حال که مذاکرات کویت برای حل مساله یمن چهارشنبه (دیروز) پس از سه روز توقف از سر گرفته شد «اسماعیل ولدالشیخ احمد» نماینده سازمان ملل ویژه امور یمن امروز از ورود ۷ زن یمنی به کویت به منظور شرکت در مذاکرات خبر داد.

بر اساس گزارش شبکه «راشا تودی»، ولدالشیخ ضمن اعلام اینکه جهان بر ضررت رسیدن به یک راه‌حل سیاسی برای حل بحران یمن اتفاق‌نظر دارد، افزود: مذاکرات کویت، فرصتی تاریخی برای رسیدن به این راه‌حل مسالمت‌آمیز است.

وی تصریح کرد بهبودی نسبتا خوب در توقف حملات نظامی در یمن دیده می‌شود و این حملاتی که اکنون ادامه دارد باید متوقف شود.

فرستاده سازمان ملل در اظهاراتی که شاید برای اولین بار علنا گفته می‌شد، اعلام کرد: سازمان ملل گروهی در جیبوتی دارد که بر (عبور و مرور )کشتی‌های باری در دریا نظارت می‌کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: