تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶ - ۲۲:۴۹ کد مطلب 102979

قرعه‌ای مناسب برای نابغه کشتی فرنگی ایران

حمید سوریان برای حضور در مرحله دوم رقابت های جهانی گزینشی المپیک، بعد از ظهر امروز (پنج شنبه) به روی باسکول رفت. به گزارش مشرق و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مرحله دوم رقابت های جهانی گزینشی المپیک، از صبح فردا (جمعه) در تمامی اوزان کشتی فرنگی در شهر استانبول ترکیه برگزار می […]

حمید سوریان برای حضور در مرحله دوم رقابت های جهانی گزینشی المپیک، بعد از ظهر امروز (پنج شنبه) به روی باسکول رفت.

قرعه‌ای مناسب برای نابغه کشتی فرنگی ایرانبه گزارش مشرق و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مرحله دوم رقابت های جهانی گزینشی المپیک، از صبح فردا (جمعه) در تمامی اوزان کشتی فرنگی در شهر استانبول ترکیه برگزار می شود.

حمید سوریان تنها نماینده کشورمان در این رقابت ها بعد از ظهر امروز به روی باسکول رفت که نتیجه وزن کشی به شرح زیر است:

در وزن ۵۹ کیلوگرم که ۲۴ کشتی گیر حضور دارند، حمید سوریان پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف ایوان لیزاتوویچ از کرواسی می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده کشتی میان اریک ویسز از آلمان و مانویلدیس آپوستولوس از یونان مبارزه می‌کند، سوریان در صورت گذر از این مرحله نیز در دیدار نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی گیران ایتالیا با رژیم صهیونیستی و دیمیترو تسیمبولاک اوکراینی با ماسائو تاکاهاشی کانادایی خواهد رفت. کشتی گیران مطرح کشورهای گرجستان، ترکیه، ارمنستان، بلغارستان، مجارستان و آمریکا در طرف دیگر جدول قرار دارند و تا دیدار فینال، مقابل سوریان قرار نخواهند گرفت.

قرعه‌ای مناسب برای نابغه کشتی فرنگی ایران

فینالیست‌های این رقابت‌ها جواز حضور در المپیک ۲۰۱۶ برزیل را کسب می‌کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: