تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶ - ۲۳:۲۴ کد مطلب 102984

هلاکت فرمانده استرالیایی داعش در عراق+عکس

منابع نظامی عراقی از هلاکت فرمانده استرالیایی تبار گروه تروریستی تکفیری داعش در حمله هوایی بمب افکن های ارتش این کشور به یک مقر این گروه در حاشیه شهر موصل مرکز استان نینوی خبر داده اند. گروه بین الملل مشرق- منابع نظامی عراقی از هلاکت فرمانده استرالیایی تبار گروه تروریستی تکفیری داعش به همراه ۱۵ عنصر […]

منابع نظامی عراقی از هلاکت فرمانده استرالیایی تبار گروه تروریستی تکفیری داعش در حمله هوایی بمب افکن های ارتش این کشور به یک مقر این گروه در حاشیه شهر موصل مرکز استان نینوی خبر داده اند.

گروه بین الملل مشرق- منابع نظامی عراقی از هلاکت فرمانده استرالیایی تبار گروه تروریستی تکفیری داعش به همراه ۱۵ عنصر دیگر در حمله هوایی بمب افکن های ارتش این کشور به یک مقر این گروه در حاشیه شهر موصل مرکز استان نینوی خبر داده اند.

هلاکت فرمانده استرالیایی داعش در عراق+عکس

بنابر این گزارش، بمب افکنهای اف ۱۶ ارتش عراق مقر ویژه نیروهای داعش در شرق شهر موصل مرکز اسان نینوی در شمال عراق را هدف قرار دادند که طی آن “نیل پراکاش” فرمانده گروهان استرالیایی های عضو داعش به هلاکت رسید. این تروریست خطرناک دو ماه پیش با حضور در یک ویدئوی منتشر شده از سوی بخش رسانه ای داعش جوانان مسلمان استرالیایی را برای پیوستن به داعش ترغیب کرده بود. وی از پدری فیجیایی و مادری استرالیایی متولد شده و خواننده و نوازنده یک گروه راک در شهر ملبورن استرالیا بود که در سال ۲۰۱۲ مسلمان شد. لازم به ذکر است که هزاران تبعه کشورهای اروپایی و آمریکایی از زمان تشکیل داعش در سال ۲۰۱۴ به صفوف این گروه تکفیری در عراق و سوریه پیوسته اند.

هلاکت فرمانده استرالیایی داعش در عراق+عکس
هلاکت فرمانده استرالیایی داعش در عراق+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: