تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ - ۰۰:۲۹ کد مطلب 102998

فیلم/نبردهای شدید در اطراف فلوجه عراق

رزمندگان ارتش و بسیج مردمی عراق روز گذشته با حمله سنگین به مواضع گروه داعش در منطقه الکرمه فلوجه، بخش اعظم آن را از حضور گروه تروریستی تکفیری داعش پاکسازی کرده اند. گروه بین الملل مشرق- رزمندگان ارتش و بسیج مردمی عراق روز گذشته با حمله سنگین به مواضع گروه داعش در منطقه الکرمه فلوجه، بخش […]

رزمندگان ارتش و بسیج مردمی عراق روز گذشته با حمله سنگین به مواضع گروه داعش در منطقه الکرمه فلوجه، بخش اعظم آن را از حضور گروه تروریستی تکفیری داعش پاکسازی کرده اند.

گروه بین الملل مشرق- رزمندگان ارتش و بسیج مردمی عراق روز گذشته با حمله سنگین به مواضع گروه داعش در منطقه الکرمه فلوجه، بخش اعظم آن را از حضور گروه تروریستی تکفیری داعش پاکسازی کرده اند.

بنابر این گزارش، در این عملیات بیش از ۵ هزار نیروی نظامی حملات وسیعی را از دو محور به مواضع داعش آغاز کرده اند که تلفات و خسارات سنگینی را به تروریستها وارد آورده است. منطقه الکرمه آخرین مسیر امدادی نیروهای داعش از غرب استان الانبار عراق و مناطق تحت سیطره این گروه در استانهای رقه و دیرالزور سوریه می باشد. در صورت بازپس گیری کامل الکرمه از سوی ارتش عراق، تروریستهای تکفیری مستقر در شهر فلوجه در محاصره کامل قرار خواهند گرفت. بخش رسانه ای وزارت دفاع عراق تصاویری از درگیری های شدید با عناصر داعش و انهدام یک خودروی بمبگذاری شده آنها منتشر کرده است.

فیلم/نبردهای شدید در اطراف فلوجه عراق

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: