تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ - ۰۱:۰۹ کد مطلب 103014

محدودیت‌های ترافیکی در محور هراز اعلام شد

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با اشاره به حجم بالای تردد وسائل نقلیه در محور هراز گفت: محدودیت ترافیکی همزمان با بازگشت مسافران در محور هراز اعمال و تا بامداد شنبه ادامه خواهد داشت. به گزارش مشرق، سرهنگ عبدالرضا ناظری با اشاره به آخرین وضعیت محور هراز اظهار داشت: محور هراز از جمله محورهای پرتردد […]

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با اشاره به حجم بالای تردد وسائل نقلیه در محور هراز گفت: محدودیت ترافیکی همزمان با بازگشت مسافران در محور هراز اعمال و تا بامداد شنبه ادامه خواهد داشت.

محدودیت های ترافیکی در محور هراز اعلام شدبه گزارش مشرق، سرهنگ عبدالرضا ناظری با اشاره به آخرین وضعیت محور هراز اظهار داشت: محور هراز از جمله محورهای پرتردد در شرق استان تهران است.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران افزود: حجم تردد وسائل نقلیه طی ساعات گذشته در محور هراز افزایش یافت و مأموران پلیس نیز حضور محسوسی را در این محور داشتند.

وی با اشاره به اعمال محدودیت های ترافیکی در محور هراز ادامه داد: به منظور تسهیل در عبور و مرور مسافران، محدودیت هایی از سوی پلیس در محور هراز اعمال شده است.

سرهنگ ناظری تأکید کرد: این محدودیت ها همزمان با بازگشت مسافران اعمال و تا بامداد روز شنبه ادامه خواهد داشت و انتظار می رود که رانندگان و مسافران به این موضوع توجه داشته باشند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: بر اساس تصمیم پلیس، تردد هر گونه وسائل نقلیه از رودهن به آب اسک ممنوع است و بدین ترتیب مسیر آب اسک به رودهن یک طرفه خواهد شد.

سرهنگ ناظری یادآور شد: از رانندگان وسائل نقلیه انتظار می رود که قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کرده و به توصیه های پلیس گوش کنند تا سفری ایمن برای خود و سایر مسافران رقم بزنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: