تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ - ۰۵:۰۴ کد مطلب 103058

مواد مذاب ۴ نفر را راهی بیمارستان کرد

مسؤول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: به دنبال ریختن مواد مذاب در کارخانه فولاد در شهرک سلیمی آذرشهر، ۴ نفر راهی بیمارستان شدند. به گزارش مشرق، حبیب حسینقلی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: ساعت ۱۶ و ۲۰ دقیقه عصر امروز گزارش حادثه‌ای در کارخانه فولادی واقع در شهرک سلیمی […]

مسؤول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: به دنبال ریختن مواد مذاب در کارخانه فولاد در شهرک سلیمی آذرشهر، ۴ نفر راهی بیمارستان شدند.

به گزارش مشرق، حبیب حسینقلی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: ساعت ۱۶ و ۲۰ دقیقه عصر امروز گزارش حادثه‌ای در کارخانه فولادی واقع در شهرک سلیمی آذرشهر به اپراتوری فوریت‌های پزشکی شهرستان آذرشهر انجام شد.

وی ادامه داد: با اعلام این حادثه، دو پایگاه اورژانس ۱۱۵ آذرشهر و ممقان به محل حادثه اعزام شدند و تکنسین‌های اعزامی چهار مرد ۲۲ الی ۴۰ ساله را که دچار سوختگی‌های ۱۰ الی ۸۵ درصد شده بودند، با اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان آذرشهر انتقال دادند.

مسؤول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: بهترین و اولین اقدام در سوختگی‌ها، به ویژه سوختگی‌های درجه یک و دو، سرد کردن محل سوختگی با آب بوده و بهترین روش برای تسکین درد ناشی از سوختگی است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: