تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ - ۰۵:۴۶ کد مطلب 103065

بسته‌شدن صفحه فیس بوک بشار اسد

فیس بوک همچنین صفحات شبکه های تلویزیونی حامی سوریه از جمله سما، الدنیا و المیادین را را از روز گذشته از دسترس خارج کرده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، شبکه المیادین با اعلام خارج شدن صفحه فیس بوک خود از دسترس، از کاربرانش خواست برای دستیابی به خبرهای این شبکه به توییتر و همچنین تلگرام […]

فیس بوک همچنین صفحات شبکه های تلویزیونی حامی سوریه از جمله سما، الدنیا و المیادین را را از روز گذشته از دسترس خارج کرده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، شبکه المیادین با اعلام خارج شدن صفحه فیس بوک خود از دسترس، از کاربرانش خواست برای دستیابی به خبرهای این شبکه به توییتر و همچنین تلگرام مراجعه کنند.

یادآور می شود برای جلوگیری از هرگونه افشاگری درباره کمک های گسترده غرب و حامیان منطقه ای آن به تروریست ها و تقویت این گروهها، کشورهای غربی مدعی آزادی تاکنون بارها به مقابله با شبکه های تلویزیونی و صفحات اینترنتی مخالفان تروریست ها پرداخته اند.

درحالی که گروههای تروریستی خطرناکی مانند داعش و النصره و جیش الاسلام با آزادی کامل به تبلیغات در اینترنت و انتشار فیلم و عکس از صحنه های کشتارمردم و سربریدن افراد بیگناه ادامه می دهند.

به گزارش مشرق، شبکه العالم نیز به دلیل حمایت از مقاومت و افشاگری علیه تروریست ها و صهیونیست ها تاکنون بارها مورد هجوم کشورهای غربی و حامیان آن از جمله عربستان سعودی قرار گرفته و آنها تلاش کرده اند با حذف العالم از ماهواره های نایل ست و عرب ست و همچنین هک کردن صفحات شبکه های اجتماعی ، به زعم خود مانع فعالیت العالم شوند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: