تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ - ۰۶:۰۱ کد مطلب 103078

فیلم/گلوله باران حلب توسط خانواده تروریستها!

در حالی که رسانه های حامی تروریسم تکفیری با انتشار معکوس اخبار و تحلیل دولت سوریه را به کشتار غیرنظامیان در حلب متهم می کنند، اسناد متقن منتشره شده بنقل از رسانه های وابسته به گروههای تکفیری کذب ادعاهای آنها را برملا ساخته است. گروه بین الملل مشرق- در حالی که رسانه های حامی تروریسم تکفیری […]

در حالی که رسانه های حامی تروریسم تکفیری با انتشار معکوس اخبار و تحلیل دولت سوریه را به کشتار غیرنظامیان در حلب متهم می کنند، اسناد متقن منتشره شده بنقل از رسانه های وابسته به گروههای تکفیری کذب ادعاهای آنها را برملا ساخته است.

گروه بین الملل مشرق- در حالی که رسانه های حامی تروریسم تکفیری با انتشار معکوس اخبار و تحلیل دولت سوریه را به کشتار غیرنظامیان در حلب متهم می کنند، اسناد متقن منتشره شده بنقل از رسانه های وابسته به گروههای تکفیری کذب ادعاهای آنها را برملا ساخته است.

بنابر این گزارش، در این تصاویر استفاده گروه تروریستی تکفیری ارتش آزاد از مناطق مسکونی بخش غربی حلب برای گلوله باران مناطق مسکونی تحت سیطره دولت سوریه در بخش مرکزی و شرقی این شهر کاملا واضح و آشکار است. عوامل شلیک موشک به صراحت در مقابل دوربین بخش رسانه های این گروه به گلوله باران محلات مسکونی حلب اعتراف کرده و در ویدئوی دیری که گروه جیش المجاهدین (ارتش آزاد) منتشر کرده از اعضای یک خانواده شامل پیرمرد و چند کودک خردسال برای شلیک خمپاره ۱۲۰ به شهر حلب استفاده شده است. این در حالی است که در صورتیکه ارتش سوریه گرای محل شلیک این خمپاره ها را گرفته و اقدام به مقابله به مثل کند، رسانه های حامی تروریسم از کشتار بی گناهان و غیرنظامیان توسط دولت سوریه سخن به میان می آورند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: