تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ - ۰۶:۰۰ کد مطلب 103079

صعود لیورپول و سویا به فینال لیگ اروپا

تیم های لیورپول انگلیس و سویا اسپانیا با از پیش روی برداشتن حریفان خود به دیدار نهایی لیگ اروپا راه یافتند. به گزارش مشرق، دور برگشت از مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا بامداد پنجشنبه برگزار شد و تیم های لیورپول و سویا جواز حضور در فینال را کسب کردند. در ورزشگاه آنفیلد، لیورپول در حالی […]

تیم های لیورپول انگلیس و سویا اسپانیا با از پیش روی برداشتن حریفان خود به دیدار نهایی لیگ اروپا راه یافتند.

به گزارش مشرق، دور برگشت از مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا بامداد پنجشنبه برگزار شد و تیم های لیورپول و سویا جواز حضور در فینال را کسب کردند.

در ورزشگاه آنفیلد، لیورپول در حالی میزبان ویارئال اسپانیا بود که در دیدار رفت با یک گل شکست خورده بود و بر همین اساس، سرخ پوشان لیورپول برای جبران شکست دیدار رفت از همان دقایق ابتدایی حملات گسترده ای را آغاز کردند.

حملان شاگردان «یورگن کلوب» سبب شد تا «ماریو سوریانو» مدافع و کاپیتان ویارئال در دقیقه هفتم به اشتباه دروازه تیم خودی را باز کند.

در نیمه دوم شرایط تغییر نکرد و برتری لیورپول تداوم یافت تا «دانیال استوریج» در دقیقه ۶۳ گل دوم را به ثمر رساند.

در دقیقه ۷۱، «ویکتور رویز» مدافع ویارئال با دریافت دومین کارت زرد خود از زمین اخراج شد تا کار برای نماینده اسپانیا دشوارتر شود.

در دقیقه ۸۱، کار تیمی بازیکنان لیورپول سبب شد تا توپ به «آدام لالانا» رسیده و این بازیکن سومین گل میزبان را به ثمر رسانده و سند فینالیست شدن این تیم انگلیسی را امضاء کند.

این دیدار با برتری ۳ بر صفر به پایان رسید تا لیورپول در مجموع دو دیدار رفت و برگشت به پیروزی ۳ بر یک رسیده و فینالیست شود.

در دیگر دیدار، سویا اسپانیا که در دو فصل گذشته قهرمان لیگ اروپا شده است در ورزشگاه رامون سنچز بیخوان شهر سویل میزبان شاختار دونتسک اوکراین بود. دو تیم در بازی رفت به تساوی ۲ بر ۲ رسیده بودند.

در بازی برگشت، سویا به پیروزی سه بر یک رسید تا در مجموع دو بازی رفت و برگشت با حساب ۵ بر ۳ برنده شده و برای سومین فصل متوالی فینالیست شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: