تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ - ۰۶:۲۷ کد مطلب 103089

فیلم/کل کل مدافع حرم عراقی با تروریست داعشی

بخش رسانه ای جنبش مقاومت اسلامی عراق – حرکت النجباء تصاویری از گفتگوی یکی از رزمندگان این گروه با گروهی از تروریستهای تکفیری داعش در اطراف شهر فلوجه واقع در استان الانبار این کشور منتشر کرده است. گروه بین الملل مشرق- بخش رسانه ای جنبش مقاومت اسلامی عراق – حرکت النجباء تصاویری از گفتگوی یکی از […]

بخش رسانه ای جنبش مقاومت اسلامی عراق – حرکت النجباء تصاویری از گفتگوی یکی از رزمندگان این گروه با گروهی از تروریستهای تکفیری داعش در اطراف شهر فلوجه واقع در استان الانبار این کشور منتشر کرده است.

گروه بین الملل مشرق- بخش رسانه ای جنبش مقاومت اسلامی عراق – حرکت النجباء تصاویری از گفتگوی یکی از رزمندگان این گروه با گروهی از تروریستهای تکفیری داعش در اطراف شهر فلوجه واقع در استان الانبار این کشور منتشر کرده است.

در این ویدئو، رزمندگان حرکت النجباء پس از به هلاکت رساندن یکی از فرماندهان سعودی تبار داعش در اطراف منطقه الگرمه فلوجه از طریق بیسیم دستی وی با خونسردی هر چه تمامتر پاسخ یاوه گوییها و فحاشی های تروریستها داعشی را می دهد. گروه النجباء از حمله یگانهای زیرمجموعه “بسیج مردمی” (حشدالشعبی) عراق است که سوابق بسیار درخشانی در نبرد علیه گروههای تروریستی تکفیری در سوریه و عراق دارد. فرمانده این گروه روحانی شیعه عراقی با نام “شیخ اکرم الکعبی می باشد. لازم به ذکر است که ویدئو دارای زیرنویس فارسی است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: