تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ - ۰۶:۴۸ کد مطلب 103094

سرمربی امید سایپا، دستیار اول رجبی شد

محمد سلطانی به عنوان دستیار اول سرمربی جدید سایپا، نارنجی پوشان را در ۲ بازی پایانی فصل همراهی می کند. به گزارش مشرق، پس از برکناری مجید جلالی از سرمربیگری سایپا و استعفای تمام دستیاران وی از کادرفنی این تیم، سعید رجبی پیشکسوت با سابقه نارنجی پوشان پایتخت که سابقه سال ها سرمربی گری در […]

محمد سلطانی به عنوان دستیار اول سرمربی جدید سایپا، نارنجی پوشان را در ۲ بازی پایانی فصل همراهی می کند.

به گزارش مشرق، پس از برکناری مجید جلالی از سرمربیگری سایپا و استعفای تمام دستیاران وی از کادرفنی این تیم، سعید رجبی پیشکسوت با سابقه نارنجی پوشان پایتخت که سابقه سال ها سرمربی گری در تیم های پایه این باشگاه و مربی گری در تیم بزرگسالان سایپا را دارد، از سوی بیت الله رضایی مدیرعامل باشگاه برای هدایت خودروسازان در ۲ بازی پایانی فصل انتخاب شد.

رجبی در نخستین گام برای تقویت کادرفنی سایپا، محمد سلطانی کاپیتان اسبق این تیم را که در حال حاضر به عنوان سرمربی تیم امید این باشگاه فعالیت می کند، به عنوان دستیار اول خود انتخاب کرد.

نارنجی پوشان با هدایت کادرفنی جدید خود یکشنبه ۱۹ اردیبهشت در هفته بیست و نهم لیگ برتر به مصاف استقلال اهواز می روند و پس از آن، جمعه ۲۴ اردیبهشت در ورزشگاه دستگردی از نفت تهران یکی از مدعیان جدی کسب سهمیه آسیا، میزبانی خواهند کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: