تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ - ۰۷:۳۱ کد مطلب 103107

پرتیراژترین کتاب انتخاب همسر در نمایشگاه

یکی از پرتیراژترین کتاب های کاربردی در انتخاب همسر با عنوان «مطلع مهر» از سوی انتشارات حدیث راه عشق در نمایشگاه کتاب تهران به مخاطبان عرضه می شود. به گزارش مشرق، انتشارات «حدیث راه عشق» ناشر کتب سبک زندگی اسلامی ایرانی در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شرکت کرده است. این ناشر […]

یکی از پرتیراژترین کتاب های کاربردی در انتخاب همسر با عنوان «مطلع مهر» از سوی انتشارات حدیث راه عشق در نمایشگاه کتاب تهران به مخاطبان عرضه می شود.

به گزارش مشرق، انتشارات «حدیث راه عشق» ناشر کتب سبک زندگی اسلامی ایرانی در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شرکت کرده است.

این ناشر با بیش از ۵۰ عنوان کتاب که بخشی از آنها را کتب چاپ اول تشکیل می دهد یکی از ناشران فعال حوزه سبک زندگی به شمار می رود که برخی از کتاب هایش مورد توجه طیف های مختلف قرار گرفته است.

کتاب «نقره سپید» اثر حجت الاسلام محمدرضا رنجبر یکی از کتاب های چاپ اول این ناشر است که نکاتی را برای قبل و بعد از ازدواج به خوانندگان خود ارائه کرده است.

رنجبر در این کتاب بیش از ۹۰ نکته کلیدی قبل و بعد ازدواج را ارائه کرده تا راهنمای مناسبی برای تشکیل خانواده موفق باشد.

یکی از پرتیراژترین کتاب های مرتبط در موضوع ازدواج و خانواده کتاب «مطلع مهر» اثر امیرحسین بانکی پورفرد است که تاکنون پس از رسیدن به چاپ ۶۳ توانسته به شمارگان ۲۱۷هزار نسخه دست پیدا کند.

بانکی پور فرد در این کتاب برنامه ای جامع و کاربردی و گام به گام را برای جوانان در آستانه ازدواج ارائه کرده است که با استقبال گسترده مخاطبان از ابتدای انتشار تاکنون مواجه شده است. در این کتاب راهکارهای جامع و کاربردی برای انتخاب همسر به خوانندگان ارائه شده است.

همچنین کتاب «حیا» نیز به قلم همین پژوهشگر با هدف بازنمایی مفهوم حیا و جلوه های حیا با محوریت ازدواج و خانواده توانسته به چاپ هجدهم برسد و توجه خوانندگان را به خود جلب کند.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ۱۵ اردیبهشت از ساعت ۱۰ الی ۲۰ آغاز کرده و تا ۲۵ اردیبهشت پذیرای بازدیدکنندگان در شهر آفتاب است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: