تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ - ۰۷:۲۶ کد مطلب 103109

فیلم/پرواز موشک حزب الله و فرار تروریستها

همزمان با آغاز دور جدید حملات گسترده دو گروه ترویستی تکفیری ارتش آزاد و القاعده به مناطق جنوبی شهر حلب، منابع رسانه ای تصاویری از لحظه پرواز موشک شلیک شده از سوی رزمندگان حزب الله بر فراز مناطق تحت استقرار تروریستها و فرار انها را منتشر کرده اند. گروه بین الملل مشرق- همزمان با آغاز دور […]

همزمان با آغاز دور جدید حملات گسترده دو گروه ترویستی تکفیری ارتش آزاد و القاعده به مناطق جنوبی شهر حلب، منابع رسانه ای تصاویری از لحظه پرواز موشک شلیک شده از سوی رزمندگان حزب الله بر فراز مناطق تحت استقرار تروریستها و فرار انها را منتشر کرده اند.

گروه بین الملل مشرق- همزمان با آغاز دور جدید حملات گسترده دو گروه ترویستی تکفیری ارتش آزاد و القاعده به مناطق جنوبی شهر حلب، منابع رسانه ای تصاویری از لحظه پرواز موشک شلیک شده از سوی رزمندگان حزب الله بر فراز مناطق تحت استقرار تروریستها و فرار انها را منتشر کرده اند.

بنابر این گزارش، در تصاویر منتشر شده خبرنگار شبکه تلویزیونی ماهواره ای گروه تروریستی تکفیری ارتش آزاد در معیت گروهی از تروریستهای القاعده در حال تهیه گزارشی از آخرین تحولات میدانی جنوب حلب است که ناگهان با شنیدن نفیر موشک شلیک شده از سوی حزب الله از مقابل دوربین در حال ضبط تصاویر فرار می کنند. موشک شلیک شده معروف به فیل می باشد که دلیل اطلاق این اسم به صدای ان در هنگان اصابت به هدف و حجم تخریب گسترده آن باز می گردد. انتشار این تصاویر دستمایه تمسخر گسترده تروریستها شده است. گروههای القاعده و ارتش آزاد تنها دو ساعت پس از اعلام آتش بس از سوی سازمان ملل که مورد موافقت دولت سوریه قرار گرفته بود اقدام به آغاز هجوم سراسری به جنوب غرب شهر حلب کرده اند.

فیلم/اصابت موشک حزب الله بر فرار تروریستها و فرار آنها
فیلم/اصابت موشک حزب الله بر فرار تروریستها و فرار آنها

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: