تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ - ۰۸:۳۱ کد مطلب 103123

غلامی: مردم دعا کنند، توقع دیگری ندارم

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران گفت: از مردم خوب کشورمان می‌خواهم که برای در مسابقات پیش‌رو تیم ملی دعا کنند. به گزارش مشرق، عادل غلامی درمورد شرایط تیم ملی والیبال ایران در آستانه اعزام به اردوی تدارکاتی فرانسه اظهار داشت: شرایط تیم ملی بسیار خوب است و تمرینات خیلی خوبی را پشت‌سر گذاشتیم. به نظرم […]

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران گفت: از مردم خوب کشورمان می‌خواهم که برای در مسابقات پیش‌رو تیم ملی دعا کنند.

به گزارش مشرق، عادل غلامی درمورد شرایط تیم ملی والیبال ایران در آستانه اعزام به اردوی تدارکاتی فرانسه اظهار داشت: شرایط تیم ملی بسیار خوب است و تمرینات خیلی خوبی را پشت‌سر گذاشتیم. به نظرم هرچه فشار تمرینات کمتر می‌شود ملی‌پوشان بیشتر به اوج آمادگی می‌رسند؛ ضمن اینکه چند دیدار تدارکاتی هم در برنامه داریم که بسیار به ما کمک می‌کند.

وی درمورد شرایط سایر سرعتی‌زن‌های تیم ملی عنوان کرد: نه تنها من، بلکه تمام بازیکنان در شرایط ایده‌آلی به سر می‌برند و هر کدام از ملی‌پوشان که به صلاحدید کادر فنی وارد زمین شود بدون شک با تمام توان برای تیم ملی کشورش بازی خواهد کرد. تمام ما یک هدف را دنبال می‌کنیم و آن هم حضور والیبال ایران در المپیک است و امیدوارم تک‌تک بازیکنان بتوانند به تیم ملی کمک کنند.

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه توقعی از مسئولان ندارم، گفت: از مردم خوب کشورم می‌خواهم که برای والیبال ایران در سال سختی که پیش‌رو دارد دعا کنند.

غلامی با اشاره به بازی‌های تدارکاتی تیم ملی ایران با تیم‌های فرانسه، لهستان و چین خاطرنشان کرد: تیم ملی از رقابت‌های جام‌جهانی که سال گذشته برگزار شد هیچ دیدار دیگری نداشته است و فکر می‌کنم با توجه به این شرایط بازی‌های دوستانه می تواند به هماهنگی بین بازیکنان بیش از پیش کمک کند.

وی ادامه داد: فکر نمی‌کنم این موضوع که ما در بازی‌های انتخابی المپیک هم باید با تیم‌های لهستان، چین و فرانسه بازی کنیم چندان مهم باشد، چراکه شرایط برای تمام تیم‌ها یکسان خواهد بود. همان مقدار که ما می‌توانیم حریفان را آنالیز کنیم قطعاً آنها هم می‌توانند این کار را انجام دهند.

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران درخصوص رقابت‌های انتخابی المپیک، گفت: ما با تمام حریفان قبلاً هم بازی و برد و باخت مقابل آنها را تجربه کرده‌ایم. این بار تلاش می‌کنیم تا مقابل حریفان خود بهترین عملکرد را داشته باشیم و به چیزی جز المپیک فکر نمی‌کنیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: