تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ - ۰۸:۴۴ کد مطلب 103125

حدادی: به علت برداشته نشدن تحریم‌ها اسپانسر پیدا نمی‌شود

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک گفت: فعلا بدون اسپانسر کار می‌کنم و با یکی دو شرکت هم که صحبت کردم اعلام کردند چون هنوز تحریم‌ها برداشته نشده، نمی‌توانیم با شما کار کنیم. امیدوارم در اردوی اروپا شرایط بهتری داشته باشم و اسپانسری را پیدا کنم. به گزارش مشرق، احسان حدادی در مورد عدم شرکت در […]

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک گفت: فعلا بدون اسپانسر کار می‌کنم و با یکی دو شرکت هم که صحبت کردم اعلام کردند چون هنوز تحریم‌ها برداشته نشده، نمی‌توانیم با شما کار کنیم. امیدوارم در اردوی اروپا شرایط بهتری داشته باشم و اسپانسری را پیدا کنم.

به گزارش مشرق، احسان حدادی در مورد عدم شرکت در مسابقه آغاز فصل دوومیدانی اظهار داشت: در پایان اردوی روسیه سرما خوردم و به همین دلیل بدنم آماده مسابقه نبود، اما با توجه به اینکه مسابقه به خاطر من عقب افتاده بود، افتخاری پرتاب کردم. اگر شرایط مطلوبی داشتم مطئونا بالای ۶۵ متر پرتاب می‌کردم.

وی در مورد اینکه حریفی هم برای مسابقه نداشت و شاید انگیزه‌اش کمتر شده بود، گفت: برای من فرقی ندارد که چه حریفی باشد و هرکسی می‌خواست شرکت کند، می‌آمد. رقیب اصلی من هارتنیگ است و باید با وی رقابت کنم.

قهرمان پرتاب دیسک ایران و آسیا در مورد برنامه‌های آینده اش گفت: فعلا تهران تمرین می‌کنم و قرار است تا چند روز آینده به اردوی آلمان بروم و مدتی را آنجا خواهم بود.  مسابقه در آلمان زیاد است و باید خیلی زود یک پرتاب مناسب انجام دهم تا بتوانم در مراحل بعدی لیگ الماس حضور داشته باشم.

حدادی در مورد اینکه چرا کیم بوخونسف مربی‌اش دیگر به ایران نمی‌آید؟ گفت: او دیگر به ایران نمی‌آید و مشکلات جسمی خودش را دارد، اما گفته  که شاید در آلمان کنارم باشد و باید دید چه اتفاقی می‌افتد.

نایب قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن در پاسخ به این سوال که آیا با این وضعیت به مشکل نمی‌خوری، عنوان کرد: برنامه‌های تمرینی را می‌گیرم و فعلا پیش می‌روم. در اردوی آلمان هم که قول داده کنارم باشد و پس از آن باید دید چه اتفاقی می‌افتد.

وی با اشاره به مشکلات جذب اسپانسر گفت: فعلا بدون اسپانسر کار می‌کنم و با یکی دو شرکت هم که صحبت کردم اعلام کردند چون هنوز تحریم‌ها برداشته نشده، نمی‌توانیم با شما کار کنیم. امیدوارم در اردوی اروپا شرایط بهتری داشته باشم و اسپانسری را پیدا کنم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: